Hřiště 7

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 0  
Sdílet
| Poslat odkaz

Místo plné her, pohádek a báječných setkání. Těšte se na Minutu v muzeu, holčičku Milu, Čarodějnice školou povinné a další díl Žížalova. Luděk si bude povídat s Arnoštem Goldflamem a řeč bude i o známkách a vysvědčení. Čeká nás reportáž Vrabčáka Lojzy i závěrečný díl Pohádek z lesa. Moderuje Filip Čapka.

Další neděle už zaklepala na vrátka – to to letí! Čas posledního školního dne se neúprosně blíží, a tak jsme na dnešek připravili povídání s paní doktorkou Markétou Ďurechovou na téma vysvědčení a strach ze špatných známek.
Kromě toho se opět můžete těšit na další veselý příběh holčičky Mily, na Jůheláky a Mufa, na Pohádky z lesa, na nové dobrodružství Mildred Virválové a jejich spolužaček z Akademie slečny Krákavé, na napínavé pokračování Žížalova a také na Radovanovy radovánky. Na ty, kdo dávají přednost zajímavostem, čeká Minuta v muzeu, cyklus Co možná nevíte s knihami Arnošta Goldflama a reportáž Vrabčáka Lojzy. Moderuje Filip Čapka.

Radovanovy radovánky č. 7 (Hvízdání), Otevři dveře č. 36, Mila – Tisíc a jeden příběh č. 20 (Quentin a jeho drak), Příběhy Jů a Hele (Jak chtělo Hele dát Jů k narozeninám pejska), Pohádky z lesa II. č. 6 (Jak to v lese nakonec dobře dopadlo), Vrabčák Lojza č. 15, Čarodějnice školou povinné č. 23 (Touha létat), Co možná nevíte – knihy, Bob a Bobek na cestách č. 8 (Zahradníci v Africe), Minuta v muzeu č. 40, Žížalov č. 12 (Hlt)

Mila – Tisíc a jeden příběh č. 20 (Quentin a jeho drak)
Quentin miluje princeznu, ale král mu ji nechce dát. Nakonec mu pomůže získat princeznu za ženu ochočený drak Bibu.

Pohádky z lesa II. č. 6 (Jak to v lese nakonec dobře dopadlo)
Čarodějnice, Mastek a Šutrýs očekávají Hromberonův návrat. Ukáže se, že oba přivandrovalci vůbec nejsou Šutrýsovi příbuzní, a navíc chtějí zničit nejen les, ale také hájovnu a celou skalní říši. Alice potřebuje jen několik bylin do své kouzelné směsi, aby mohla uskutečnit své plány. Pošle si pro ně Šutrýse. Ten se cítí podvedený a poradí dětem, jak osvobodit Duběnku a zachránit Filipa. Šutrýs také vytrestá kouzlem Alici a Mastka. Budou sloužit Hromberonovi, který je se svou novou nevěstou na cestě domů. A aby toho štěstí nebylo málo, Josef se rozhodne zůstat v hájovně s babičkou a všemi ostatními.

Bob a Bobek na cestách č. 8 (Zahradníci v Africe)
Domorodí králíci chtějí Boba a Bobka sníst. Naštěstí si včas uvědomí, že pro králíka je největší pochoutka mrkev, a tak jim Bob s Bobkem pomohou s jejím pěstováním.

Žížalov č. 12 (Hlt)
V Žížalově se začnou ztrácet různé věci i lidé. Všichni podezírají Ducha lesa, kterému asi někdo dal urychlovací látku. Když zmizí Glorie i Jarrod, donutí Sally Ducha, aby je vrátil. Po této zkušenosti odjede Glorie z městečka – k velké radosti dětí.

Přehrát video

Obsah pořadu

Diskuse diváků
 • Vítek 9. 9. 2017 09:05

  chci zpátky hřiště 7

  Moc bych chtěl aby hřiště 7 bylo zpátky bylo to super ty rána když jsem vstal a díval jsem…

 • Pavla 14. 5. 2012 22:29

  u Kabaretu se bavíme všichni

  velké poděkování všem z Kabaretu - perfektní a vtipné ztvárnění, každé nedělní ráno má naše rodinka díky…

 • Honza 11. 3. 2012 08:45

  Klip

  No to jsem dnes ráno nestačil zírat, po skončení kabaretu, který se našemu 5-ti letému líbí se ob…

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, přímo na Českou televizi.

Napsat do televize Vstoupit do diskuse

Stopáž: 130 minut – Rok výroby: 2009 – P
Žánr: Zábava | Pro děti a mládež
Tento díl ve vysílání

Tento díl pořadu v současnosti nevysíláme. Můžete si však nechat zaslat zprávu, pokud se objeví v aktuálním vysílání:

Nastavit připomenutí

Starší data vysílání najdete kliknutím na následující odkaz.

Hledat všechna vysílání:
pořadu / tohoto dílu

Edice ČT
Jů a Hele na křtu nové knihy a DVD

V příjemné a uvolněné atmosféře proběhl dne 16. září 2009 ve venkovních prostorách České televize křest nové publikace Angličtina s Jů a Hele (zatím 1. díl) autorky Jany Lightburn a DVD Chaloupka na vršku podle námětu a scénáře Šárky Váchové a Pavla Cmírala z produkce Edice ČT.