Hřiště 7

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 1  
Sdílet
| Poslat odkaz

Území plné her, pohádek a báječných setkání. Dnes budeme slavit Den dětí a vyhlásíme vítěze soutěže o Zlatý oříšek. Kromě toho vás čekají další dobrodružství kluka Radovánka, holčičky Mily, obyvatel paloučku, Boba a Bobka, Čarodějnic školou povinných, či všech ze Žížalova, pokračování cyklů Co možná nevíte a Taneční rozcvičky, blesková návštěva muzea i reportáž vrabčáka Lojzy. Moderuje Klára Sedláčková-Oltová

Opět na vás čeká skládanka pohádek, seriálů a zajímavostí – vaše Hřiště 7! Tentokrát budeme slavnostně vyhlašovat výsledek soutěže o Zlatý oříšek dětských diváků České televize. Můžete se těšit také na dobrodružství kluka Radovánka, holčičky Mily, Jůheláků a Mufa, Boba a Bobka, Mildred Virválové a jejích kamarádek z Akademie slečny Krákavé či všech ze Žížalova, ale také na pokračování cyklu Co možná nevíte, na bleskovou návštěvu muzea, na taneční rozcvičky a na další reportáž stále pilnějšího vrabčáka Lojzy. Moderuje Klára Sedláčková-Oltová.

Radovanovy radovánky č. 4 (Mlha jako v prádelně), Otevři dveře č. 33, Mila – Tisíc a jeden příběh č. 17 (Lidožroutka), Příběhy Jů a Hele (Slunečnice), Taneční rozcvičky č. 16, Pohádky z lesa II. č. 3 (Jak se nekácelo a Duběnka zase tancovala), Příběhy Jů a Hele (Sedm klobouků – čtvrtek), Vrabčák Lojza č. 9, Čarodějnice školou povinné č. 20 (Mourek v nebezpečí), Co možná nevíte – GENDER 5, Bob a Bobek na cestách č. 5 (Den dobrých skutků), Minuta v muzeu č. 37, Žížalov č. 9 (Navždy)

Bob a Bobek na cestách č. 5 (Den dobrých skutků)
Králíci z klobouku se poté, co havarovali na střeše domu, snaží konat dobré skutky. Zjistí však, co znamená úsloví „pro dobrotu na žebrotu“.

Žížalov č. 9 (Navždy)
V podivném městečku zažívají sourozenci Ned a Dany další dobrodružství. Dneska se koná Žížalfest a Mickovi se opět vnucuje Glorie. Nedovi spadnou babiččiny hodinky do dinožížalové díry a ke všemu se zasype vchod…

Přehrát video

Diskuse diváků
 • Vítek 9. 9. 2017 09:05

  chci zpátky hřiště 7

  Moc bych chtěl aby hřiště 7 bylo zpátky bylo to super ty rána když jsem vstal a díval jsem…

 • Pavla 14. 5. 2012 22:29

  u Kabaretu se bavíme všichni

  velké poděkování všem z Kabaretu - perfektní a vtipné ztvárnění, každé nedělní ráno má naše rodinka díky…

 • Honza 11. 3. 2012 08:45

  Klip

  No to jsem dnes ráno nestačil zírat, po skončení kabaretu, který se našemu 5-ti letému líbí se ob…

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, přímo na Českou televizi.

Napsat do televize Vstoupit do diskuse

Stopáž: 130 minut – Rok výroby: 2009 – P
Žánr: Zábava | Pro děti a mládež
Tento díl ve vysílání

Tento díl pořadu v současnosti nevysíláme. Můžete si však nechat zaslat zprávu, pokud se objeví v aktuálním vysílání:

Nastavit připomenutí

Starší data vysílání najdete kliknutím na následující odkaz.

Hledat všechna vysílání:
pořadu / tohoto dílu

Edice ČT
Jů a Hele na křtu nové knihy a DVD

V příjemné a uvolněné atmosféře proběhl dne 16. září 2009 ve venkovních prostorách České televize křest nové publikace Angličtina s Jů a Hele (zatím 1. díl) autorky Jany Lightburn a DVD Chaloupka na vršku podle námětu a scénáře Šárky Váchové a Pavla Cmírala z produkce Edice ČT.