Hřiště 7

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 0  
Sdílet
| Poslat odkaz

Území plné her, pohádek a báječných setkání. I na 1. svátek vánoční se na Hřišti 7 děje spousta věcí. Na kmotru lišku, Spejbla s Hurvínkem, Jůheláky s Mufem a Chobotnice z druhého patra čeká další bezvadné dobrodružství, těšit se můžete také na krásný příběh: Vánoce jsou zelené a zlaté.

08:50 Chobotnice z II. patra 3/4
Třetí díl seriálu o neuvěřitelných příhodách rodiny z pražské Kampy. Hrají: D. Veškrnová, P. Zedníček, Ž. Fuchsová a další. Scénář O. Hofman a J. Polák. Kamera E. Sirotek. Režie J. Polák. (57 min)

Ozdoby na vánočním stromečku se třpytí jako malá sluníčka, možná že chtějí natáhnout paprsky k ještě jednomu zapomenutému dárku. Je plný písniček, seriálů a kouzelných příběhů, a jmenuje se Hřiště 7. Najdete v něm Příběhy Jů, Hele, Mufa a také kmotry lišky a medvědů, co tak rádi říkají: „Pojďte, pane, budeme si hrát.“ Určitě se vám zalíbí i pohádka Vánoce jsou zelené a zlaté a další díl seriálu Chobotnice z druhého patra. Moderuje Martin Dejdar.

O chytré kmotře lišce (Povedený rybolov), Pojďte, pane, budeme si hrát (K princeznám se nečuchá), Příběhy Jů a Hele, Znovu u Spejbla a Hurvínka (Sněhulák jako živý), Vánoce jsou zelené a zlaté (Pohádka bez konce), Chobotnice z II. patra (Všechno napůl!)

Pohádka bez konce
Tu znal jen kominík Bertík, zamilovaný do princezny Amálky (1986). Hrají: V. Brabec, V. Jeníková, M. Eben, J. Pleskot, Ž. Fuchsová a V. Vydra. Scénář H. Sýkorová. Kamera V. Štinglová. Režie S. Simonová.

Video není k dispozici. » Videoarchiv

Diskuse diváků
 • Vítek 9. 9. 2017 09:05

  chci zpátky hřiště 7

  Moc bych chtěl aby hřiště 7 bylo zpátky bylo to super ty rána když jsem vstal a díval jsem…

 • Pavla 14. 5. 2012 22:29

  u Kabaretu se bavíme všichni

  velké poděkování všem z Kabaretu - perfektní a vtipné ztvárnění, každé nedělní ráno má naše rodinka díky…

 • Honza 11. 3. 2012 08:45

  Klip

  No to jsem dnes ráno nestačil zírat, po skončení kabaretu, který se našemu 5-ti letému líbí se ob…

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, přímo na Českou televizi.

Napsat do televize Vstoupit do diskuse

Stopáž: 145 minut – Rok výroby: 2007 – P  4:3
Žánr: Zábava | Pro děti a mládež
Tento díl ve vysílání

Tento díl pořadu v současnosti nevysíláme. Můžete si však nechat zaslat zprávu, pokud se objeví v aktuálním vysílání:

Nastavit připomenutí

Starší data vysílání najdete kliknutím na následující odkaz.

Hledat všechna vysílání:
pořadu / tohoto dílu

Edice ČT
Jů a Hele na křtu nové knihy a DVD

V příjemné a uvolněné atmosféře proběhl dne 16. září 2009 ve venkovních prostorách České televize křest nové publikace Angličtina s Jů a Hele (zatím 1. díl) autorky Jany Lightburn a DVD Chaloupka na vršku podle námětu a scénáře Šárky Váchové a Pavla Cmírala z produkce Edice ČT.