Hřiště 7

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 0  
Sdílet
| Poslat odkaz

Území plné her, pohádek a báječných setkání. Čekají vás nejen další příhody kmotry lišky, chobotnic z druhého patra a Jůheláků, ale i sváteční setkání se skupinou Gipsy.cz, která mimo jiné zahraje a zazpívá několik svých písniček.

08:35 Chobotnice z II. patra 4/4
Čtvrtý díl seriálu o neuvěřitelných příhodách rodiny z pražské Kampy. Hrají: D. Veškrnová, P. Zedníček, Ž. Fuchsová a další. Scénář O. Hofman a J. Polák. Kamera E. Sirotek. Režie J. Polák. (57 min)

I Hřiště 7 vám dnes na Štěpána přináší svou koledu a ta bude skoro celá pohádková. Můžete se těšit na další příběhy kmotry lišky a medvědů, co se potkali u Kolína. Chobotnice z druhého patra vám osobně popřejí veselé Vánoce a Jůheláci podniknou cestu do Mufovy hlavy. Jistě vás potěší také sváteční setkání se skupinou Gipsy.cz, která zahraje i několik svých písniček. Moderuje Martin Dejdar.

O chytré kmotře lišce (Stolečku, prostři se!), Vánoce jsou zelené a zlaté (O ztracené kuchařce), Chobotnice z II. patra č.4 (Veselé Vánoce přejí Zelená a Modrý)

O ztracené kuchařce
Veselá hříčka o Valentýnce, panu Josífkovi a o tom, že o Vánocích nemá být nikdo sám (1986). Hrají: Z. Bydžovská a S. Skopal. Scénář H. Sýkorová. Kamera V Štinglová. Režie S. Simonová.

Chobotnice z II. patra
Poslední díl neuvěřitelných příhod rodiny z pražské Kampy (1987). Hrají: D. Veškrnová, P. Zedníček, Ž. Fuchsová, M. Šimáček, B. Rösner, M. Macháček, J. Kodet a další. Hlasy chobotniček namluvili J. Bohdalová a F. Filipovský. Scénář O. Hofman a J. Polák. Kamera E. Sirotek. Režie J. Polák.

Video není k dispozici. » Videoarchiv

Diskuse diváků
 • Vítek 9. 9. 2017 09:05

  chci zpátky hřiště 7

  Moc bych chtěl aby hřiště 7 bylo zpátky bylo to super ty rána když jsem vstal a díval jsem…

 • Pavla 14. 5. 2012 22:29

  u Kabaretu se bavíme všichni

  velké poděkování všem z Kabaretu - perfektní a vtipné ztvárnění, každé nedělní ráno má naše rodinka díky…

 • Honza 11. 3. 2012 08:45

  Klip

  No to jsem dnes ráno nestačil zírat, po skončení kabaretu, který se našemu 5-ti letému líbí se ob…

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, přímo na Českou televizi.

Napsat do televize Vstoupit do diskuse

Stopáž: 131 minut – Rok výroby: 2007 – P  4:3
Žánr: Zábava | Pro děti a mládež
Tento díl ve vysílání

Tento díl pořadu v současnosti nevysíláme. Můžete si však nechat zaslat zprávu, pokud se objeví v aktuálním vysílání:

Nastavit připomenutí

Starší data vysílání najdete kliknutím na následující odkaz.

Hledat všechna vysílání:
pořadu / tohoto dílu

Edice ČT
Jů a Hele na křtu nové knihy a DVD

V příjemné a uvolněné atmosféře proběhl dne 16. září 2009 ve venkovních prostorách České televize křest nové publikace Angličtina s Jů a Hele (zatím 1. díl) autorky Jany Lightburn a DVD Chaloupka na vršku podle námětu a scénáře Šárky Váchové a Pavla Cmírala z produkce Edice ČT.