iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
1. 10. 2011
19:00 na ČT2

1 2 3 4 5

4 hlasy
1040
zhlédnutí

Kultura.cz

Pedagog a grafik Jiří Havlíček — Komediomat — S Čankišou o nové desce — Janáček v Divadle Husa na provázku

25 min | další Magazíny »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Reportáž: Janáček v Divadle Husa na provázku

  0:59 do playlistu

  Reportáž: Janáček v Divadle Husa na provázku
  Trio Uhde-Štědroň-Morávek, Divadlo Husa na provázku a téma Leoš Janáček - to slibuje divadelní událost letošního podzimu.

 • Portrét: Pedagog a grafik Jiří Havlíček

  8:12 do playlistu

  Portrét: Pedagog a grafik Jiří Havlíček
  Teoretik umění, historik, oblíbený pedagog a především vynikající grafik Jiří Havlíček z Brna již dlouhá léta stojí stranou pozornosti médií, protože ani o reklamu, ani o slávu a hmotný zisk neprojevuje sebemenší zájem. Dá se zjednodušeně charakterizovat jako tvůrce postsurrealistického a fantaskního umění. Jeho dílo posledních let je tvořeno stovkami listů kombinovaných technik, jejichž dominantou jsou lidské tváře a různá orientální písma.

 • Nenechte si ujít: Komediomat

  15:00 do playlistu

  Nenechte si ujít: Komediomat
  KOMEDIOMAT je improvizační show založená na řadě nápaditých a originálních her a scének. Účinkující herci neznají dopředu jejich konkrétní zadání, a musí proto v průběhu večera pohotově reagovat. Vše je v rychlém tempu podřízeno co největšímu počtu gagů a zábavě.

 • Buďte v obraze
 • Rozhovor: S Čankišou o nové desce

  20:22 do playlistu

  Rozhovor: S Čankišou o nové desce
  Ostřílená brněnská kapela Čankišou, která žánr world music pojala svým velmi originálním stylem, s nímž už více než 10 let roztancovává publikum po celém světě, právě natočila svou již šestou desku. Se zpěvákem Karlem Heřmanem a muzikanty Davidem Synákem a Martinem Krajíčkem si budeme povídat o stylu hudby nové desky a nových nástrojích.

Přehrát vše