iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
5. 5. 2012
11:50 na ČT2

1 2 3 4 5

2 hlasy
1300
zhlédnutí

Divadlo žije!

Tři mušketýři v Divadle v Dlouhé — Amatérský soubor Nejhodnější medvídci — Plantáž marihuany namísto višňového sadu — Byl jsem přitom na Vinohradech — Crash u potoka — Drama Černí býci

25 min | další Publicistika »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Tři mušketýři v Divadle v Dlouhé

  0:32 do playlistu

  Tři mušketýři v Divadle v Dlouhé
  "Jeden za všechny, všichni za jednoho!" Byl kdysi jeden dvůr na pražském Smíchově, kde si parta holek založila, pod vedením budoucí české režisérky mušketýrskou partu. Nová inscenace Hany Burešové v Divadle v Dlouhé spojující Dumasův romantický dobrodružný příběh s atmosférou Prahy šedesátých let.

 • Hraje se: Plantáž

  11:50 do playlistu

  Hraje se: Plantáž
  Plantáž marihuany namísto višňového sadu. Muzikálová verze současné německé hry vycházející z textu A. P. Čechova měla svou světovou premiéru v Praze. Pro inscenaci Divadla Letí hudbu napsal Tomáš Polák z MIG 21 a texty složil Xindl X.

 • Hraje se: Byl jsem přitom

  13:04 do playlistu

  Hraje se: Byl jsem přitom
  Viktor Preiss jako hlavní hrdina Kosinského románu Byl jsem přitom, které proslavil film s Peterem Sellersem, v nové inscenaci Divadla na Vinohradech.

 • Hraje se: Crash u potoka

  14:08 do playlistu

  Hraje se: Crash u potoka
  Dodo Gombár přesadil klasický román Karoliny Světlé Kříž u potoka nejen na jeviště Švandova divadla, ale také do současné doby, odtud možná pramení i potřeba kosmopolitnějšího názvu Crash u potoka.

 • Profil: Nejhodnější medvídci

  15:53 do playlistu

  Profil: Nejhodnější medvídci
  Amatérský soubor Nejhodnější medvídci vznikl osmdesátých let na půdě Fakulty jaderné fyziky ČVUT. Jeho vůdčí osobností je matematik působící na univerzitě v Jeně a současně dramatik vystupující pod mnoha, poměrně barvitými pseudonymy, jako například Šimon Olivětín, Samuel Königratz, Leo Egerstein nebo Helmut Khul.

 • Hraje se: Testosteron
 • Hraje se: Černí býci

  23:11 do playlistu

  Hraje se: Černí býci
  Drama z osamělé farmy v Norsku odehrávající se ve 30. letech Černí býci má nově na repertoáru Městské divadlo v Mostě. Slavná muzikálová komedie Zpívání v dešti obohatila repertoár Východočeského divadla v Pardubicích.

 • Nominace na Thálii: Martin Stránský

Přehrát vše

Související