Slavný příběh Emy Bovaryové na jevišti Divadla pod Palmovkou. To nejlepší z komedií V. K. Klicpery v nastudování herců Národního divadla. Nový projekt souboru Farma v jeskyni. Režie M. Páv

Obsah dílu

Přehrát vše

Tragický příběh Paní Bovaryové znovu ožívá v Divadle pod Palmovkou. Autorkou dramatizace slavného románu G. Flauberta o hledání rodinného štěstí, nevěře a finanční a morální krizi je I. Klestilová, režisérem M. Lang a titulní roli vytvořila Lucie Štěpánková.

To nejlepší z klasika V. K. Klicpery shrnul do jedné, zcela nové komedie dramaturg Národního divadla Milan Šotek a dal jí název Mlynářova opička. Se členy souboru činohry Národního divadla např. Václavem Postráneckým, Františkem Němcem či Pavlínou Štorkovou ji nastudoval Š. Pácl.

Navždy spolu! je třetí částí trilogie souboru Farma v jeskyni a režiséra a choreografa V. Dočolomanského, jejíž jednotlivé části zkoumají aktuální témata, které společnost přehlíží. Navždy spolu! se věnuje tématu stáří a otázkám, jak žijí dnešní senioři a jak je většinová společnost vnímá. Proto spolu s performerkami Farmy v jeskyni v projektu účinkují senioři – neherci.

Získejte volné vstupenky na vybraná představení. Soutěžte na facebookovém profilu Divadlo žije.

Stopáž26 minut
Rok výroby 2017
 P ST AD HD
ŽánrMagazín