Nahrávám video
Divadlo žije!

6. červen 2017

Obsah dílu

Příběh Emy Bovaryové v Divadle pod Palmovkou — Komedie V. K. Klicpery v  Národním divadle — Nový projekt souboru Farma v jeskyni

Části dílu

00:26
Komedie V. K. Klicpery v Národním divadle
  To nejlepší z klasika V. K. Klicpery shrnul do jedné, zcela nové komedie dramaturg Národního divadla Milan Šotek a dal jí název Mlynářova opička. Se členy souboru činohry Národního divadla např. Václavem Postráneckým, Františkem Němcem či Pavlínou Štorkovou ji nastudoval Š. Pácl.
  08:34
  Nový projekt souboru Farma v jeskyni
   Navždy spolu! je třetí částí trilogie souboru Farma v jeskyni a režiséra a choreografa V. Dočolomanského, jejíž jednotlivé části zkoumají aktuální témata, které společnost přehlíží. Navždy spolu! se věnuje tématu stáří a otázkám, jak žijí dnešní senioři a jak je většinová společnost vnímá. Proto spolu s performerkami Farmy v jeskyni v projektu účinkují senioři – neherci.
   15:43
   Příběh Emy Bovaryové v Divadle pod Palmovkou
    Tragický příběh Paní Bovaryové znovu ožívá v Divadle pod Palmovkou. Autorkou dramatizace slavného románu G. Flauberta o hledání rodinného štěstí, nevěře a finanční a morální krizi je I. Klestilová, režisérem M. Lang a titulní roli vytvořila Lucie Štěpánková.
    Přehrát celé video
    Stopáž26 minut
    Další díl
    20. červen 2017

    Divadlo žije! na sociálních sítích

    Napište nám