iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
25. 1. 2013
17:30 na ČT1

1 2 3 4 5

17 hlasů
60458
zhlédnutí

Abeceda ČT

Č

Česká soda — Černé ovce — Četnické humoresky

25 min | další Magazíny »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Černé ovce

  1:02 do playlistu

  Černé ovce
  Černé ovce vznikly před 20 ti lety ve veřejnoprávní televizi, která chce pomáhat lidem řešit jejich problémy. Nikdy se nestalo, jestli nějakou reportáž máme nebo nemáme odvysílat, to, jestli ta protistrana je třeba inzerentem v televizi. Ta nezávislost je důležitá a je na tom pořadu znát. Největší ohlas měla reportáž, když se zvedala Fabie na jeřábu. Pokud se týká skryté kamery, tak tu my máme hlavně pro nás, protože my nevíme, jak zareaguje ta protistrana.

 • Česká soda

  8:30 do playlistu

  Česká soda
  Česká soda v humoru prostě překračovala všechny meze. Ten humor byl naprosto nesourodý, některý byl takový surrealistický. Ty první recenze, i od renomovaných kritiků jako Vladimír Just, který například napsal: „Tomu se může smát jenom choromyslný mozek.“ Když si člověk vzpomene na ty jednotlivé gagy tehdy, tak když si představíte, že by se to dělalo na politiky, kteří jsou dneska ve vládě, v parlamentu… Tenkrát ti politici byli velkorysejší, musím říct, že vydrželi strašně hodně.

 • Četnické humoresky

  13:52 do playlistu

  Četnické humoresky
  Četnické humoresky měly mít původně 13 dílů, jenomže těch 13 dílů bylo úspěšných a potom se ukázalo, že to bude ještě dalších 13 dílů. Takže místo roku a půl z toho bylo skoro osm let. V celých Četnických humoreskách je vycházeno z dobových případů, které se skutečně staly na území našeho státu. Dokonce i jména četníků, která znáte, ať už je to Šiktanc, Jarý, Arazím, Jaroš, Ambrož, Turko, Šebestík, to jsou všechno četníci, kteří sloužili ve skutečnosti na četnické pátrací stanici.

Přehrát vše

Související