iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
6. 11. 2011
10:10 na ČT2

1 2 3 4 5

2 hlasy
3394
zhlédnutí

Máte mě!

Pes kardiak — I dobří holubi stůňou — Medvědi vědí

14 min | další Magazíny »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Pes kardiak

  0:49 do playlistu

  Pes kardiak
  Člověk míní, pánbůh mění. I tak by se dal nazvat první příběh o psovi Beníkovi. Beník je stafordšírský bulteriér, což jsou psi velmi temperamentní a vytrvalí. I jeho si koupili sportumilovní lidé a odstartovali jeho kariéru coursingového šampiona. Při jednom výkonu Ben zkolaboval. Ukázalo se, že má kombinovanou srdeční vadu a že dál bude vést život kardiaka…

 • I dobří holubi stůňou

  6:40 do playlistu

  I dobří holubi stůňou
  MVDr. Jiří Chvátal vyrůstal v holubářské rodině, proto se ve své práci věnuje medicině poštovních holubů. Dozvíme se, jak holubi stůňou, jak se léčí a jak se připravují na závody.

 • Medvědi vědí

  10:33 do playlistu

  Medvědi vědí
  Medvědi vědí, že jsou lidmi milováni, vždyť kdo by jako malý s nějakým tím plyšovým brachem neusínal? Medvědy, jako jsou Jelizar a Kamčatka, byste asi v lese po ránu potkat nechtěli. Jsou to medvědi kamčatští, po grizzlym největší medvědi na světě. V brněnské Zoo si musejí připadat jako v ráji. Do nádherného rozlehlého výběhu přijeli ze Zoo Rostov na Donu, kde bydleli v mnohem menším prostoru. Není divu, že svou radost ze života by brzy rádi předali svým medvíďatům.

Přehrát vše

Související