iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
28. 12. 2013
10:05 na ČT24

1 2 3 4 5

13 hlasů
11349
zhlédnutí

Tep 24

Přenosná pumpa na umělou výživu mění život — Experimentální léčba glioblastomu — (Ne)hojící se zlomenina — Unikátní operace jater

26 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Přenosná pumpa na umělou výživu mění život

  0:58 do playlistu

  Přenosná pumpa na umělou výživu mění život
  Přenosná pumpa mění život: S tím, že zůstala 16 hodin denně doma upoutaná ke stojanu s umělou výživou, se Monika Malíčková nesmířila. Spolu s jejím lékařem dokázali získat, v Česku vůbec poprvé, malé přenosné zařízení. Její dny teď vypadají úplně jinak. Totéž chtějí i pro další pacienty. Monika přišla o tenké střevo, nikoli ale o chuť do života.

 • Experimentální léčba glioblastomu

  7:08 do playlistu

  Experimentální léčba glioblastomu
  Experimentální léčba glioblastomu: Dva čtyřicátníky, otce dvou dětí, oba jménem Petr spojuje tatáž diagnóza. Glioblastom, nejnebezpečnější mozkový nádor. A taky neobvyklá experimentální léčba pomocí elektrických impulsů, která pro ně znamenala šanci.

 • (Ne)hojící se zlomenina

  14:56 do playlistu

  (Ne)hojící se zlomenina
  (Ne)hojící se zlomenina: Jízda na kolečkových bruslích skončila tříštivou zlomeninou. Když kost nesrostla ani po půl roce a vznikla rána, která se nehojila, začala se paní Jiřina o svou nohu bát. Poslali ji do Úrazové nemocnice v Brně, kde ji čekala další operace. Ke specialistovi na komplikace se dostala právě včas.

 • Unikátní operace jater

  20:48 do playlistu

  Unikátní operace jater
  Unikátní operace jater: Nejtěžší rok svého života prožil letos pan Dušan. Zhoubný nádor střeva mu lékaři odstranili, objevily se ale metastázy v játrech. Onkologická léčba nezabrala. V pravou chvíli se na ostravské klinice pustili do zatím výjimečné dvoufázové operace, která využívá zvláštní regenerační schopnosti jater.

Přehrát vše