27 minut
Tep 24

21. prosince 2013

Obsah dílu

Příběhy plné naděje

Části dílu

00:59
Příběh Tomáše
  Ještě před dvěma lety vedl tehdy dvaatřicetiletý Tomáš Písečný normální život. Pracoval jako kuchař, rád jezdil na kole, chodil po horách, lyžoval, zdravotní problémy se mu vyhýbaly. Pak ale u něj lékaři odhalili v průběhu jednoho týdne hned dvě vážná onemocnění – Hodgkinův lymfom a zároveň vážnou vadu srdce. Točili jsme s ním před rokem, jak se od té doby jeho stav změnil?
  08:23
  Příběh pětileté Dity
   12:36
   Příběh Radky Razimové
    Radce Razimové lékaři diagnostikovali epilepsii už jako miminku. Jednou do roka mívala velký záchvat, těch menších i několik za měsíc. Před necelými dvěma lety absolvovala náročnou operaci mozku, při ní ji lékaři odstranili ložiska nemoci, která byla poblíž pravého laloku. A my jsme se vyrazili podívat, jak se jí teď daří.
    17:02
    Příběh Vavřince Hradilka
     21:09
     Příběh Marka
      Před necelým rokem přišel dvaadvacetiletý Marek Schnirch o obě nohy. Z nejhoršího mu pomohli lékaři při rehabilitacích a vrátit se zpět na nohy mu teď pomáhají i lidé ze sdružení No Foot No Stress. Díky nim se teď učí chodit na protézách, chce si najít práci a věnovat se sportu. Jak jeho rekonvalescence probíhá?
      Přehrát celé video
      Stopáž27 minut
      Další díl
      28. prosince 2013

      Přehled dílů

      128 dostupných

      Tep 24 na sociálních sítích

      Napište nám