Tep 24

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 3  
Sdílet
| Poslat odkaz

V předvánočním TEPu se vrátíme k příběhům, kterým jsme už jednou pozornost věnovali – jak žije dnes pětiletá Dita s nezhoubným nádorem v obličeji, nebo pacient s komplikovanou diagnózou – vadou srdce a rakovinou současně?

Příběhy plné nadějeJeště před dvěma lety vedl tehdy dvaatřicetiletý Tomáš Písečný normální život. Pracoval jako kuchař, rád jezdil na kole, chodil po horách, lyžoval, zdravotní problémy se mu vyhýbaly. Pak ale u něj lékaři odhalili v průběhu jednoho týdne hned dvě vážná onemocnění – Hodgkinův lymfom a zároveň vážnou vadu srdce. Točili jsme s ním před rokem, jak se od té doby jeho stav změnil?Radce Razimové lékaři diagnostikovali epilepsii už jako miminku. Jednou do roka mívala velký záchvat, těch menších i několik za měsíc. Před necelými dvěma lety absolvovala náročnou operaci mozku, při ní ji lékaři odstranili ložiska nemoci, která byla poblíž pravého laloku. A my jsme se vyrazili podívat, jak se jí teď daří.Před necelým rokem přišel dvaadvacetiletý Marek Schnirch o obě nohy. Z nejhoršího mu pomohli lékaři při rehabilitacích a vrátit se zpět na nohy mu teď pomáhají i lidé ze sdružení No Foot No Stress. Díky nim se teď učí chodit na protézách, chce si najít práci a věnovat se sportu. Jak jeho rekonvalescence probíhá?

Přehrát video

Obsah pořadu

foto: Pavel Sonnek, Tomáš Pěkný a Petr Merta

Diskuse diváků
 • 21. 2. 2020 14:27

  Příspĕvek byl smazán kvůli porušení pravidel diskuse.

 • Veronika 30. 12. 2019 19:29

  Prosba

  dobrý den volám sa Veronika mám 21rokov pochádzam zo slovenska konkrétne z okresu Levice.. …

 • Václav 9. 9. 2019 16:27

  Práce na dole, (prašnost)

  Dotaz: práce v prašném prostředí v uhelném dole je příčinou CHOPN . Děkují

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, přímo na Českou televizi.

Napsat do televize Vstoupit do diskuse

Stopáž: 26 minut – Rok výroby: 2013 – P  ST
Žánr: Magazín
Tento díl ve vysílání

Tento díl pořadu v současnosti nevysíláme. Můžete si však nechat zaslat zprávu, pokud se objeví v aktuálním vysílání:

Nastavit připomenutí

Starší data vysílání najdete kliknutím na následující odkaz.

Hledat všechna vysílání:
pořadu / tohoto dílu