iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
5. 12. 2009
12:40 na ČT1

1 2 3 4 5

20 hlasů
14972
zhlédnutí

Mezi námi zvířaty

Psi modelové — Moskevský strážní pes — Mikulášská nadílka

26 min | další Magazíny »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Příběh: Psi modelové

  1:12 do playlistu

  Příběh: Psi modelové
  V neobvyklé roli se představí první hrdinové Cecilka a Míša – jsou to psi fotomodelové. Jejich pán fotograf Antonín Malý říká, že díky nim je z něho něco jako psí fotograf. Přestože oba pejskové váží přes metrák a nefotí se zrovna rádi, nakonec vždycky udělají to, co páníčkovi na očích vidí. Netuší, že jsou celebritami a k návštěvám se chovají přívětivě. To ovšem neplatí pro návštěvy psí. Naposledy inspirovali pana Malého vodící psi pro nevidomé. Pod záštitou nadace Mathilda se sešli psi s osobnostmi naší kultury a vznikl kalendář – fotografie z něj jsou k vidění na výstavě v Obecním domě do 15. prosince.

 • Zvířecí tajemství: Moskevský strážní pes

  10:17 do playlistu

  Zvířecí tajemství: Moskevský strážní pes
  Velkého kalibru jsou impozantní psi plemene Moskevský strážní pes, které chová paní Jana Zemanová. Prý se jim říká ďáblové s tváří anděla. Opravdu jsou krásní a důstojní. A jediným smyslem jejich života je bránit svého pána a svou rodinu. Je-li člen jejich rodiny v ohrožení, ve vteřině je z nich zbraň. Milují děti i ostatní zvířectvo, které do rodiny patří. Zajímavá je i historie tohoto původně sovětského psa.

 • Zvířata děkují: Mikulášská nadílka

  16:44 do playlistu

  Zvířata děkují: Mikulášská nadílka
  Co slibují psi Mikulášovi a za co jsou káráni čertem? No přece, že už budou poslušní a že nebudou honit cyklisty, auta, vrhat se pod nohy běžcům, rabovat popelnice a machrovat na větší a silnější kolegy. Alespoň tak jsme to viděli na mikulášské v Ledči nad Sázavou, kde z kamarádství psů a lidí vznikl kynologický klub a rostl pod heslem „Spokojený páníček – poslušný pes!“

 • Kuriozita: Psouni

Přehrát vše

Související