iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
7. 11. 2009
12:40 na ČT1

1 2 3 4 5

14 hlasů
9241
zhlédnutí

Mezi námi zvířaty

Zvířecí únosy — Kočičí milovníci — Domácí potkaní mazlíčci — Opička doma — Jak se mazlí koně

26 min | další Magazíny »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Příběh

  1:39 do playlistu

  Příběh
  V dnešním světě se krade skoro všechno, ale se zvířecími únosy se prostě smířit nemůžeme. Co všechno potkalo teplokrevníka Bena, který se ztratil ze svého koňského boxu, a co podnikla jeho majitelka Lada Vítková pro jeho nalezení, se dozvíte v našem prvním příběhu.

 • Kočičí milovníci

  7:06 do playlistu

  Kočičí milovníci
  Manželé Jüttnerovi jsou kočičí milovníci. Nestačily jim však kočky malé – domácí, ale rozhodli se pro ty větší a divočejší. Jak chodí ocelot Filip s páníčkem na procházky, jaký pokojík obývá jeho samička Aimee s mládětem, co je potřeba pro získání důvěry rysa kanadského a jak běhá gepard za motorkou – to všechno uvidíte v naší reportáži z Radostic u Brna.

 • Domácí potkaní mazlíčci

  12:14 do playlistu

  Domácí potkaní mazlíčci
  Víte, kdo jsou potkýšci? To jsou domácí potkaní mazlíčci manželů Polákových z Brna. Navzdory pověrám jsou potkani tvorové čistotní, empatičtí a k mazlení přímo určení. Věřte nevěřte, ale chodí s majiteli i do divadla.

 • Zvířecí tajemství

  16:38 do playlistu

  Zvířecí tajemství
  Chtěli jste mít jako děti doma opičku? Tak pojďte s námi návštěvu za Pepinou a Mirkou, které spolu se svými lidskými kamarády bydlí v jednom pražském sídlištním bytě. Dozvíte se, jaké kousky opičky umí, když se rozhodnou opičit po lidech. Že nevíte, že se líčí, oblékají a rozumí lidské řeči?

 • Jak se mazlí koně

  21:28 do playlistu

  Jak se mazlí koně
  No a nakonec se od Václava Vydry dozvíte, jak se mazlí koně a jaké lidské dotyky mají nejradši. Možná vás překvapí, že například někteří milují drbání v uších, pod ocasem nebo foukání do nozder. Ale víc už neprozradíme, dívejte se spolu s námi.

Přehrát vše

Související