iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
21. 6. 2008
13:50 na ČT1

1 2 3 4 5

105 hlasů
8215
zhlédnutí

Mezi námi zvířaty

Sloní hry — Cvičení lachtanů — Jaguár Oty Bareše — Kopytář — Pes Kazan

26 min | další Magazíny »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Příběh: pes Kazan

  0:51 do playlistu

  Příběh: pes Kazan
  Příběh vypráví o psu Kazanovi. Je to velké drama, které prožíval nejen Kazan, ale hlavně jeho au pair. Inu hlídání cizího pejska není žádná legrace, i tady platí známé dětské přísloví z hračky plačky.

 • Zvířecí tajemství: jaguár Oty Bareše

  7:25 do playlistu

  Zvířecí tajemství: jaguár Oty Bareše
  Natočili jsme zvířecí herce Oty Bareše. Nejvíc nám dala zabrat jaguáří krasavice, která si zahrála už v nejednom slavném filmu. Dozvíte se, proč právě Matylda už teď musí být zavřená v kleci a co všechno začala provádět, když ještě bydlela v bytě s rodinou Oty Bareše.

 • Zvířata děkují: Kopytář

  13:00 do playlistu

  Zvířata děkují: Kopytář
  Samozřejmě i tentokrát nás Václav Vydra zavedl ke svým koním. A zároveň pozval i kopytáře. Proč? Aby nám předvedl, jak se u neobutých, brousí kopyta. Kteří koně jsou neobutí? Uvidíte!

 • Sloní hry

  16:50 do playlistu

  Sloní hry
  S moderátorem Václavem Vydrou jsme se vydali do pražské zoo, abychom zjistili, jak si hrají sloni. Václav Vydra si s nimi zahrál fotbálek a dověděli jsme se, že sloni se nejlépe zabaví v přírodě ve velké skupině, kde jsou mláďata. Hra je pro ně naplněním smyslu života, ale když jsou sloni chováni v zajetí, pak musí nastoupit chovatel, aby je zabavil. A vzhledem k tomu, že jsou to nesmírně inteligentní zvířata, musí se jim vymýšlet stále něco nového. A nejoblíbenější sloní hra? Podívejte se na poslední předprázdninový díl pořadu Mezi námi zvířaty.

 • Cvičení lachtanů

  22:00 do playlistu

  Cvičení lachtanů
  Uvidíte i další hravá zvířata, například lachtany. Cvičení je zaměstná a pomůže jim ukrátit dlouhou chvíli. Navíc jsou tak nesmírně inteligentní, že z hraní vznikla pod dohledem ošetřovatelů nejedna krásná sestava. Zvlášť lachtan Meloun se rád předvádí a některý nový cvik zvládne klidně i za týden. Ale někdy se stane, že právě nemá svůj den a je zalezlý v bazénu. A jak to dopadlo, když jsme přijeli se štábem? Podařilo se ošetřovatelce Helence Melouna přesvědčit, aby něco předvedl?

Přehrát vše

Související