Kde jsem:

Aktuality — Edice ČT — Vše o ČT — Česká televize

Edice ČT

Edice ČT

 • Vlastní výroba produktů v návaznosti na pořady a osobnosti ČT.
 • Produkty k dostání v prodejně na Kavčích horách nebo v eShopu ČT.

Jů a Hele na křtu nové knihy a DVD

V příjemné a uvolněné atmosféře proběhl dne 16. září 2009 ve venkovních prostorách České televize křest nové publikace Angličtina s Jů a Hele (zatím 1. díl) autorky Jany Lightburn a DVD Chaloupka na vršku podle námětu a scénáře Šárky Váchové a Pavla Cmírala z produkce Edice ČT.

Jů a Hele na křtu nové knihy a DVDJů a Hele na křtu nové knihy a DVDJů a Hele na křtu nové knihy a DVDJů a Hele na křtu nové knihy a DVDJů a Hele na křtu nové knihy a DVDJů a Hele na křtu nové knihy a DVDJů a Hele na křtu nové knihy a DVDJů a Hele na křtu nové knihy a DVDJů a Hele na křtu nové knihy a DVDJů a Hele na křtu nové knihy a DVDJů a Hele na křtu nové knihy a DVDJů a Hele na křtu nové knihy a DVDJů a Hele na křtu nové knihy a DVDJů a Hele na křtu nové knihy a DVDJů a Hele na křtu nové knihy a DVDJů a Hele na křtu nové knihy a DVD

Moderátor Aleš Cibulka, kmotři Marie Retková a Benjamin Beebe (hlasy z CD ke knize) i autoři a tvůrci společně popřáli knize i DVD hodně úspěchů. Zaslouženou pozornost budily pohádkové postavičky Bob a Bobek, Křemílek a Vochomůrka a Maxipes Fík. Po autogramiádě přišlo vhod i malé občerstvení.

Vaše Edice ČT

Foto Pavel Císař

Přehled událostí