Buďte v obraze: nabídka zajímavých tipů na filmové a divadelní premiéry, výstavy a koncerty – Nenechte si ujít výstavu kontroverzního umělce Josepha Beuyse v Muzeu Kampa – Reportáž o natáčení sugestivního absolventského filmu FAMU s názvem Marta, který jde do kin – Rozhovor se známým designérem Ronym Pleslem, který se pustil do kolekce jablonecké bižuterie

Obsah dílu

Reportáž o natáčení sugestivního absolventského filmu FAMU s názvem Marta, který jde do kin

V Reportáži se podíváme na místa, kde vznikl sugestivní snímek o lidských vztazích uprostřed horské samoty s názvem Marta. Natočila jej jako absolventský film FAMU režisérka Marta Nováková a a koncem srpna jej budete moci zhlédnout v kinech.

Rozhovor se známým designérem Ronym Pleslem, který se pustil do kolekce jablonecké bižuterie

Rozhovor je se známým sklářským designérem Ronym Pleslem o jeho současné tvorbě a o tom, jak se mu povedla kolekce jablonecké bižuterie.

Kritická židle: filmy z karlovarského festivalu

Na Kritické židli bude Mirka Spáčilová, která vám doporučí dobré filmy z karlovarského festivalu a varovat bude před těmi méně povedenými.

Nenechte si ujít výstavu kontroverzního umělce Josepha Beuyse v Muzeu Kampa

Nenechte si ujít výstavu v Muzeu Kampa, kde je na osmdesát exponátů dnes už klasika německého moderního umění Josepha Beuyse. Vystaveno je samozřejmě i jeho slavné dílo - sáňky s baterkou a filcovou přikrývkou. Více se o kontroverzním umělci dozvíte v našem pořadu.

Přehrát vše
Stopáž28 minut
Rok výroby 2006
 P ST 4:3
ŽánrMagazín