V hudebním magazínu, který je věnován nejen folku, uvidíte Vlastu Redla, Hop Trop, Petru Šany Šanclovou a další (2005). Režie V. Fatka

Nový magazín široce rozkročený nad vodami folku a přilehlých žánrů je tady! Hned první díl Vám přináší opravdovou lahůdku – záběry z brněnského koncertu Vlasty Redla a kapely KDJ. Brňané Vlastovi a jeho excelentním spoluhráčům opravdu rozuměli, vytvořili vynikající kulisu – a muzikanti jim jejich podporu vraceli smrští starých hitů i písní, které obsahuje nové CD Dopisy z květin.

Na Farmě Bolka Polívky v Olšanech pak tvůrci pořadu přivítali legendu moderních trampské muziky, skupinu Hop Trop – mimochodem Jaroslav Samson Lenk kdysi stál u zrodu jednoho z významných televizních magazínů folkové, trampské a country hudby, Aportu, na který pořad Na moll volně navazuje. Trojici účinkujících doplnila Petra Šany Šanclová, která v posledním roce zaujala početnou posluchačskou obec skvělým hlasem a příjemnými melodiemi.

Důležitou součástí pořadu je také divácká hitparáda TOP NA MOLL, již v prosinci, v nultém vydání, do ní byli nominováni Vojta Kiďák Tomáško, Traband, Tomáš Kočko a Jaromír Nohavica. Kdo z nich vypadne, kdo obsadí nejvyšší příčku? Sledujte pořad Na moll aneb Písničky od Bolka!

Stopáž37 minut
Rok výroby 2005
 4:3
ŽánrHudba