Nahrávám video

26. srpen 2017

Obsah dílu

Jednání poslanecké sněmovny — Jednání poslanecké sněmovny — Jednání poslanecké sněmovny — Jednání poslanecké sněmovny — Útoky islamistů — Další testy KLDR — Zemědělci oslavili národní dožínky — Barum Czech Rally — Hurikán Harvey — Osvobození arizonského policisty — Kronika bolševismu — Pouť na trojmezí — Blokovaný majetek exstarosty Mlejnského — Požáry zemědělské techniky — Spory taxikářů a řidičů — Výskyt zhoubného melanomu stoupá — Vyšetření znamének — Výskyt zhoubného melanomu — Bariéry v Praze — Bariéry v Praze — Shromáždění proti terorismu v Barceloně — Veletrh vojenské techniky — Sesuv půdy ve Švýcarsku — Ukradené značky — Hradozámecká noc — Populární paragliding — Britská hymna v podání armádního orchestru

Části dílu

00:32
Jednání poslanecké sněmovny
  Se začátkem září čeká dvě stě poslanců poslední jednání sněmovny před říjnovými volbami. Těmi jim skončí čtyřleté funkční období.
  01:01
  Jednání poslanecké sněmovny
   Program je oproti předchozím schůzím stručnější - dokonce na něm vůbec nejsou druhá čtení zákonů, ty by pak totiž musely do výborů, a do třetího čtení a na to už nebude prostor.
   03:51
   Jednání poslanecké sněmovny
    Přesná podoba poslední schůze bude jasná v úterý 5. září poté, co si poslanci odhlasují program.
    04:43
    Jednání poslanecké sněmovny
     Rozhovor s Janem Bartoškem.
     06:28
     Útoky islamistů
      Dva útoky islamistů na hlídky v centru evropských metropolí. Vojáci v Bruselu i policisti v Londýně radikály se sečnou zbraní zneškodnili.
      09:04
      Další testy KLDR
       Severní Korea vypálila 3 rakety krátkého doletu. Dvě urazily asi 250 kilometrů, třetí při startu shořela.
       09:27
       Zemědělci oslavili národní dožínky
        Ministr Marian Jurečka je při té příležitosti na veletrhu Země živitelka vyzval, aby začali jinak zacházet s půdou a účinněji předcházeli škodám, které působí sucho.
        10:36
        Barum Czech Rally
         Živý vstup Josefa Kvasničky.
         12:21
         Hurikán Harvey
          Hurikán Harvey nad americkou pevninou zeslábl na tropickou bouři. Nebezpečí je ale stále velké - prudké lijáky se podle meteorologů v příštích dnech změní v katastrofické záplavy.
          15:09
          Osvobození arizonského policisty
           Zatímco pozornost Američanů poutá hurikán, prezident Trump omilostnil kontroverzního arizonského policistu.
           15:40
           Kronika bolševismu
            Kronika bolševismu - tak se jmenuje komiksová kniha, která v Česku vyjde v polovině září. Tedy skoro přesně 100 let od bolševické revoluce v Rusku.
            18:38
            Pouť na trojmezí
             Přes tisíc věřících se sešlo na hranici Česka, Slovenska a Polska.
             19:17
             Blokovaný majetek exstarosty Mlejnského
              Městský soud v Praze řeší stížnost exstarosty pražského Jižního Města Dalibora Mlejnského proti zabavení majetku v hodnotě devětadvaceti milionů korun.
              21:52
              Požáry zemědělské techniky
               V posledních dnech přibývá požárů zemědělské techniky. Například v západních Čechách, kde vrcholí žně, pomáhali hasiči popálenému kombajnistovi.
               23:46
               Spory taxikářů a řidičů
                Na maximum jsou vyhrocené vztahy mezi taxikáři a řidiči společností typu UBER. Ty zákazníky oslovují prostřednictvím aplikací a často jsou levnější.
                26:43
                Výskyt zhoubného melanomu stoupá
                 Poslední srpnová sobota jako jeden z mnoha tropických dnů. Lékaři ale i teď koncem prázdnin nabádají k opatrnému opalování.
                 29:10
                 Vyšetření znamének
                  Vyšetření znamének provádí kožní ambulance po celé republice.
                  30:03
                  Výskyt zhoubného melanomu
                   Za vznikem onemocnění většinou stojí ultrafialové záření. Přirozenou ochranu před ním poskytuje ozonová vrstva. Pokud ta slábne, lidi jsou škodlivému záření samozřejmě vystaveni víc.
                   32:27
                   Bariéry v Praze
                    Motivovat majitele nebo provozovatele, aby do jejich budov mohli bez problémů i hendikepovaní - to je cíl grantového programu hlavního města Prahy.
                    33:57
                    Bariéry v Praze
                     Jedno z mnoha možných řešení - právě pro taková je zmíněný grantový program pražského magistrátu určený. Letos - v pilotním ročníku uspělo 7 žadatelů.
                     35:36
                     Shromáždění proti terorismu v Barceloně
                      35:58
                      Veletrh vojenské techniky
                       Rusko pořádá jeden z největších světových veletrhů vojenské techniky. Součástí jsou i aktivní ukázky nejmodernějších zbraní, které tamní armáda právě zařazuje do výzbroje.
                       38:24
                       Sesuv půdy ve Švýcarsku
                        Švýcarská policie zastavila pátrání po osmi lidech, kteří se ztratili při středečním skalním sesuvu. Pokračovat v hledání u italských hranic je příliš nebezpečné.
                        38:46
                        Ukradené značky
                         40:25
                         Hradozámecká noc
                          Živý vstup Veroniky Gecové.
                          41:29
                          Populární paragliding
                           Přistát co nejblíž středu terče - špičky českého paraglidingu soutěží v Kunčicích pod Ondřejníkem v Beskydech.
                           42:42
                           Britská hymna v podání armádního orchestru
                            Přivítání, na které Boris Johnson dlouho nezapomene. Britský ministr zamířil do libyjského Benghází, aby jednal s generálem Haftárem o příměří, které má být krokem na cestě k vyřešení libyjského konfliktu.
                            Přehrát celé video
                            Stopáž44 minut
                            Další díl
                            27. srpen 2017

                            Přehled dílů

                            Stopáž54 minut

                            5. říjen

                            Headlines — Zastropování cen energií — Řešení energetické krize — Maximální ceny energií — Zdanění mimořádných zisků — Válka na Ukrajině — Ukrajinská protiofenziva — Povolební jednání v obcích — Nový šéf rozvědky — OPEC sníží těžbu ropy — Kauza brněnských bytů — Katarský emír v Praze — Nález vzácného šperku — Další sankce EU proti Rusku — Český sankční seznam — Vandal pomaloval ukrajinskou ambasádu — Ruská armáda ustupuje — Řidič jel po dálnici rychlostí 231 km/h — Domácí hospicová péče — Bezpečnostní opatření v ulicích Prahy — Přípravy na summity v Praze — Nasazení policie — Požadavky odborů — Následky hurikánu Ian — Jednání o severoirských protokolech — Jednání rozpočtového výboru — Nobelova cena za chemii — Kontroly na česko-slovenské hranici — Nedostatek školních psychologů — Obžaloba mužů z ochranky prezidenta — Půl století Národní frony ve Francii — Soud kvůli vlakové nehodě ve Španělsku — Letošní úroda jablek — V Praze začal Designblok

                            5. 10. 2022 na ČT1
                            Stopáž54 minut

                            5. říjen

                            Ve znakovém jazyce

                            5. 10. 2022 na ČT24
                            Stopáž54 minut

                            4. říjen

                            Headlines — Zájemci o post prezidenta — Reakce na rozhodnutí koalice Spolu — Kdo oznámil kandidaturu — Válka na Ukrajině — Osvobozování ukrajinských území — Setkání obránců Azovstalu s rodinami — Evropské peníze k energetické krizi — Strojírenský veletrh — Vládní krize na Slovensku — Následky hurikánu Ian — Výročí první hry Divadla Járy Cimrmana — Výměna ministryně životního prostředí — Jednotné nabíjecí konektory — Škodě Auto chybí důležité součástky — Zájem o služby kominíků — Ceny benzinu rostou — Rozdělování městských bytů v Brně — Žádosti o obecní byty — Městské byty v dalších městech — Polsko-německé vztahy — Trump žaluje CNN — Využití vodních elektráren — Nové složení senátorských klubů — KLDR odpálila další balistickou střelu — Těžba uhlí v dolech OKD — Prevence rakoviny prsu — Nobelova cena za fyziku — Výběr zástupce veřejného ochránce práv — Dražba autovraků — Trest za výtržnosti na hokejovém derby ve Zlíně — Zkouška sirén

                            4. 10. 2022 na ČT1
                            Stopáž54 minut

                            4. říjen

                            Ve znakovém jazyce

                            4. 10. 2022 na ČT24
                            Stopáž54 minut

                            3. říjen

                            Headlines — Válka na Ukrajině — Ukrajinská protiofenziva — Postup ukrajinských vojáků — Výzva MZV k opuštění Ruska — Zásoby zemního plynu — Změna na postu ministryně životního prostředí — Kontroly kvůli migraci — Řidič v Bratislavě najel do lidí na zastávce MHD — Povolební jednání v obcích — Povolební jednání ve Zlíně — Nobelova cena za lékařství — Restaurace filmu Ukradená vzducholoď — Jednání o nových protiruských sankcích — Hospodaření státu — Následky hurikánu Ian — Česká pošta zdraží — Stavba dálnice D11 — Očkování proti chřipce — Chřipková sezona — Obvinění v kauze Dozimetr — Nový zájemce o post prezidenta — Jednání Macrona se Scholzem — Nedostatek míst ve školách ve Středočeském kraji — Nové zařízení v Unipetrolu — První kolo prezidentských voleb v Brazílii — Daňová politika nové britské premiérky — Oprava Barrandovského mostu — ČSA prodá poslední letadlo — Následky kůrovcové kalamity — Úřad pro uprchlíky z Ukrajiny — Nový šéfdirigent Symfonického orchestru — Jindřichohradecká úzkokolejka — Záchrana seniora — Záchrana vitráží Průmyslového paláce

                            3. 10. 2022 na ČT1
                            Stopáž54 minut

                            3. říjen

                            Ve znakovém jazyce

                            3. 10. 2022 na ČT24

                            Události na sociálních sítích

                            Napište nám