44 minut

6. červenec 2012

Obsah dílu

Ministr financí Miroslav Kalousek vyrazil do protiútoku — Bouřka nad Českem — Noční bouře způsobila značné škody taky lesníkům — Trest pro Beckerovou — Finsko zvažuje, zda nevystoupit z eurozóny — Zkrachovalá CK — Upálení Jana Husa — Opožděné platby — V Paříži se dnes sešla skupina Přátel Sýrie — Zatčení teroristé — Ve Státním fondu pro kinematografii chybí sto milionů korun — Policisté marně pátrají po uneseném dítěti z Trmic — Technický pokrok přichází i do fotbalu — Vrchol 15. všesokolského sletu — Poslanci proti předváděcím akcím — Experiment policejního oddělení v americkém Santa Cruz — Příbývá útoků na bezdomovce. — MFF Karlvoy Vary — Výluka metra

Části dílu

00:36
Ministr financí Miroslav Kalousek vyrazil do protiútoku
  Chce po generální inspekci bezpečnostních sborů, aby prověřila obsah jeho hovoru s policistou, který dohlíží na případ Vlasty Parkanové a nákupu letounů CASA.
  07:45
  Bouřka nad Českem
   Prudký déśť zaplavil v Čechách sklepy a silnice, vítr kácel stromy a blesky způsobily několik požárů. Hasiči vyjeli více než ke stovce případů. Nejvíc na Českobudějovicku, Českokrumlovsku a Jindřichohradecku.
   10:11
   Noční bouře způsobila značné škody taky lesníkům
    Ve Svinarech na Královéhradecku polámala stovky stromů.
    12:10
    Trest pro Beckerovou
     Ke čtyřletému vězení byla v Německu odsouzena Verena Beckerová, někdejší členka ultralevicové organizace Frakce Rudé armády.
     14:10
     Finsko zvažuje, zda nevystoupit z eurozóny
      Finsko zvažuje, zda nevystoupit z eurozóny, než aby platilo dluhy jejích ostatních členů. Prohlásila to finská ministryně financí.
      14:25
      Zkrachovalá CK
       Většina klientů zkrachovalé cestovní kanceláře BG Travel už je doma nebo na cestě domů.
       15:58
       Upálení Jana Husa
        Před pěti sty devadesáti sedmi lety nechal upálit církevní koncil v Kostnici českého reformátora víry Jana Husa. Husitská církev dnes vyhlásila tzv. Husovo triénium.
        18:55
        Opožděné platby
         Pod tlakem směrnice Evropské unie a taky krize se Ministerstvo spravedlnosti zaměří na opožděné platby.
         21:21
         V Paříži se dnes sešla skupina Přátel Sýrie
          Jde o zástupce stovky zemí, které žádají novou, velmi tvrdou rezoluci Rady bezpečnosti OSN.
          23:11
          Zatčení teroristé
           Britská policie zadržela v Londýně sedm mužů podezřelých z terorismu. Už ve čtvrtek přitom zajistila dalších šest lidí kvůli přípravě útoků.
           23:25
           Ve Státním fondu pro kinematografii chybí sto milionů korun
            A to i přesto, že ministerstvo financí už fond podpořilo 50 miliony. Chybějí peníze z reklam komerčních televizí, které mají podle nových pravidel povinnost do fondu přispívat až příští rok.
            25:22
            Policisté marně pátrají po uneseném dítěti z Trmic
             Policisté vyslechli rodinu, už mají stopu na otce a procházejí videozáznamy.
             26:04
             Technický pokrok přichází i do fotbalu
              Posouzení, zda míč přešel brankovou čáru a padl gól, už nebude jen na postřehu rozhodčího. Sudím od letošního roku pomohou právě moderní technologie.
              28:09
              Vrchol 15. všesokolského sletu
               Deset a půl tisíce sportovců, jedenáct hromadných skladeb, dvacet tisíc diváků. V Praze vyvrcholil 15. všesokolský slet.
               33:33
               Poslanci proti předváděcím akcím
                Poslanci možnost osobní návštěvy u kupujícího vyškrtli z občanského zákoníku.
                35:26
                Experiment policejního oddělení v americkém Santa Cruz
                 Strážci zákona se tam nesnaží jen objasňovat zločiny, ale raději jim rovnou předcházet. Jak vypadá jejich práce přímo v terénu, natáčel náš zpravodaj Michal Kubal.
                 37:46
                 Příbývá útoků na bezdomovce.
                  Stále více útoků na bezdomovce. Jen v Olomouci za poslední měsíc policisté řešili hned pět případů.
                  39:39
                  MFF Karlvoy Vary
                   Živý vstup Petry Schubertové.
                   42:22
                   Výluka metra
                    Až do neděle nejezdí pražské metro na lince A mezi stanicemi Můstek a Dejvická.
                    Přehrát celé video
                    Stopáž44 minut
                    Další díl
                    7. červenec 2012

                    Přehled dílů

                    Stopáž54 minut

                    8. prosinec

                    Headlines — Končí protest, který omezil provoz nemocnic — Podpis dohody o platech lékařů — Veřejné zdravotní pojištění — Rušení elitní prokuratury — Zásah cílů v Gaze — Nezaměstnanost v listopadu: 3,5 % — Požár v České Švýcarsku — Nebezpečí ledovky — Vladimir Putin bude kandidovat — Kontroly na hranicích — James Bond v pohybu v Křižíkově pavilonu — Investiční plány radnic — Bankroty vyhlášené v listopadu 2023 — Nákupy luxusního zboží — Rostoucí aktivita agentů Hamásu — Výstraha před smogem — Vánoční stromky s nedokonalostmi — Polská vláda — Druhý soudní proces Huntera Bidena — Rusové a Bělorusové na OH — Problémy s dopravou kvůli německé stávce — Loučení s Karlem Schwarzenbergem — Hrobka Schwarzenbergů v Třeboni — Nebezpečné rozmrazování aut — Pilotní projekt sociálních pracovníků u soudu — Voliéra zničená náporem sněhu — Rekonstrukce Gočárova hotelu — Poválečná tvorba Marka Chagalla

                    8. 12. 2023 na ČT1
                    Stopáž54 minut

                    8. prosinec

                    Znakový jazyk a skryté titulky

                    8. 12. 2023 na ČT24
                    Stopáž54 minut

                    7. prosinec

                    Český průmysl v říjnu posílil — Vývoj českého průmyslu — Export českých firem — Nejvyšší ústavní činitelé se shodli na podpoře Ukrajiny — Dva měsíce války v Izraeli — Izraelská operace v Pásmu Gazy — Dohoda o růstu platů — Chov slepic v klecích — Prezident na plénu České konference rektorů — Summit EU-Čína — Stávka na německé železnici — Baroko v Bavorsku a Čechách — Zavedení korespondenční volby — Zápaly plic u dětí — Vývoj ekonomiky — Policie řeší případ postřeleného vlka v Krkonoších — Mráz střídá obleva — Aplikace na pomoc s Alzeimerovou chorobou — Počet pacientů s demencí v ČR — Odlehčovací služby pomáhají rodinám — Pomoc Ukrajině a Izraeli — Ukrajinský Mykolajiv bez pitné vody — Smogová situace v ČR — Zasněžené fotovoltaické panely — Zrušení úřadu speciální prokuratury — Zrekonstruovaná stanice Praha-Vysočany — Kontroly covid certifikátů — Aleš Svoboda do vesmíru nepoletí — Cena vody — Trest za pěstování konopí — Loučení se zesnulým Karlem Schwarzenbergem — Unikátní most s chytrou technologií — Ve vězení kvůli drogám — Přeprava zboží po Labi — Nová kniha o New Yorku od Lukáše Novotného — Začala chanuka

                    7. 12. 2023 na ČT1
                    Stopáž54 minut

                    7. prosinec

                    Znakový jazyk a skryté titulky

                    7. 12. 2023 na ČT24
                    Stopáž54 minut

                    6. prosinec

                    Češi i nadále méně utrácejí — Propad tržeb — Vývoj inflace — Vánoční odměny pro zaměstnance — Válka na Ukrajině — Obvinění z válačných zločinů — Výjezdní zasedání vlády — Podvody na internetových bazarech — Výsluhy pro zdravotníky — Izraelská armáda postupuje v Chán Júnisu — Boris Johnson o covidu — Perinbaba a dva světy — Změny ve slovenské justici — Český knižní trh v r. 2022 — Svoboda slova vs. propagace válečných zločinů — Rekordně teplý podzim — Cestování vlakem za silných mrazů — Loučení s Karlem Schwarzenbergem — Poslední rozloučení se státními poctami — Pohřeb Karla Schwarzenberga — Verdikt nad Karlem "Charliem" Soukupem — Ruční výroba skla na seznamu UNESCO — Kevin McCarthy odchází z Kongresu — Zničené provizorní dopravní značení — Prezident na Broumovsku — Summit EU-Čína — Osobnost roku dle Time — 35 let od návratu raketoplánu Discovery — Přestavba královopolského nádraží — Robotické centrum na léčbu urologických obtíží — Led na Lipně — Město plné betlémů

                    6. 12. 2023 na ČT1
                    Stopáž54 minut

                    6. prosinec

                    Znakový jazyk a skryté titulky

                    6. 12. 2023 na ČT24
                    Stopáž54 minut

                    5. prosinec

                    Napětí mezi odbory a vládou — Odbory znovu připraveny stávkovat — Růst regulované složky energií — Americká pomoc Ukrajině — Přebytek hospodaření od ledna do září 2023 — Prasklé potrubí kvůli mrazu — Ministři vnitra EU o migraci — Tvrdé boje na jihu Pásma Gazy — Žádost o odškodnění za neoprávněné odsouzení — Pohledávky vůči Sberbank — Adventní koncert na Pražském hradě — Zásady kodexu chování poslanců — Ekonomická předpověď pro r. 2024 — Obvinění bývalého špiona Manuela Rochy — Soud o ČKD Praha DIZ — Rekordně teplý podzim — Mikulášská nadílka na jihu Čech — Čerti s tradicí — Úrazy kvůli namrzlým chodníkům — Sníh na střechách — ÚS o diskriminaci dítěte — Prezident v Královéhradeckém kraji — Změny u parkování v centru Prahy — Další mrtví po erupci sopky na Sumatře — Krize na realitním trhu v Hongkongu — Prodej poštovní centrály — Výroba dronů pro NATO v Česku — Hrozba srážky české družice — Srovnání znalostí žáků — Rozvoj mobility v obcích — Oprava hráze v mrazech — Nový ředitel Památníku národního písemnictví a Muzea literatury — Pták roku 2024 — Mezinárodní den dobrovolníků — Mikuláš pro Ukrajinu

                    5. 12. 2023 na ČT1
                    Stopáž54 minut

                    5. prosinec

                    Znakový jazyk a skryté titulky

                    5. 12. 2023 na ČT24
                    Stopáž54 minut

                    4. prosinec

                    Jednání tripartity — Sporná témata na tripartitě — Závěry jednání tripartity — Plány pro pracovníky ve školství — Růst průměrné hrubé mzdy — Růst mezd prakticky — Izrael rozšiřuje pozemní operaci — Ústavní činitelé — Silný mráz v Česku — Žabovřesky a Královo Pole bez tepla a teplé vody — Zapadaná trať v jižních Čechách — Jednání šéfů vlád Česka a Rakouska — Premiéra Bitvy o Hernániho v Dejvickém divadle — Dohoda o růstu výdělků ve zdravotnictví — Obvinění v kauze Xixoio — Názor na výstavbu nového jaderného bloku v Dukovanech — Odsouzený dezinformátor zpátky v Česku — Růst cen potravin — Slevy v prodejnách potravin — Prodejny v Česku — Nákupy v Polsku a v Německu — Prodloužení kontrol na německých hranicích — Vyšetřování útoku v Paříži — Referendum ve Venezuele o Guyaně — Podpora firem za covidu — Žádost o důchody i online — Řidičské průkazy v mobilu a na zkoušku — Děkan Katolické teologické fakulty Univerzity Karlovy rezignoval — Předvánoční kontroly ČOI — Obnova válkou zničených obcí na Ukrajině — Zrušené lety — Kladrubští koně na sněhu — Rekonstrukce pyramid v kutnohorské kostnici

                    4. 12. 2023 na ČT1
                    Stopáž54 minut

                    4. prosinec

                    Znakový jazyk a skryté titulky

                    4. 12. 2023 na ČT24

                    Události na sociálních sítích

                    Napište nám