48 minut

13. duben 2012

Část: Budvar má obměněnou radu

Obsah dílu

Rozsudek Bárta-Škárka — Severní Korea vypustila raketu — Příměří v Sýrii — Dostupnější úvěry a hypotéky — Nehoda na Šumpersku — Nošení vlajky Dělnické strany není trestné — Norsko: přípravy na proces století — Zaměřeno na seniory — Ceny vajec — Mexický tenorista Rolando Villazón — Rusko: policie prodává drogy — Domy bez proudu — Sanitky v Praze — Plastické operace seniorů — V kauze ProMoPro padlo 10 obvinění — Potopený Titanic vyplavil řadu příběhů jeho pasažérů — Budvar má obměněnou radu — Fléda v ohrožení — Děti v politice — Nový Larsson, ale o mnoho lepší — Péče v zahraničí — V Moravči u Mladé Vožice se dnes otevírala nová rozhledna — Výhled na zítra

Části dílu

00:37
Rozsudek Bárta-Škárka
  Soud uložil Bártovi podmínku, Škárkovi tři roky vězení.
  12:44
  Severní Korea vypustila raketu
   Severní Korea navzdory varování Západu vypustila balistickou raketu. Ta krátce po startu vybuchla a zřítila se do moře.
   14:26
   Příměří v Sýrii
    Nejméně tři oběti si podle aktivistů vyžádala policejní střelba v syrském městě Hamá a v provincii Derá - přestože v zemi oficiálně už druhým dnem platí klid zbraní.
    15:02
    Dostupnější úvěry a hypotéky
     To by podle České bankovní asociace mohl přinést přelom příštího roku. Stagnující ekonomika zřejmě už za pár měsíců začne znovu pomalu růst.
     16:48
     Nehoda na Šumpersku
      Živý vstup Evy Knajblové.
      18:36
      Nošení vlajky Dělnické strany není trestné
       Soud zprostil viny tři obžalované, kteří před dvěma lety drželi prapor rozpuštěné Dělnické strany
       19:41
       Norsko: přípravy na proces století
        V pondělí stane před soudem A. Breivik - vrah 77 lidí. Na soud naplánovaný na 10 týdnů se intenzivně připravuje žaloba, obhájci i psychiatři
        21:53
        Zaměřeno na seniory
         S podobnou taktikou přichází stále víc firem. Už to nejsou jen lázeňské pobyty a zdravotnické pomůcky.
         23:37
         Ceny vajec
          Růst cen vajec v českých obchodech se po Velikonocích zastavil. V průměru jsou teď dokonce o pětinu nižší než před měsícem.
          23:58
          Mexický tenorista Rolando Villazón
           Živý vstup Jiřího Svobody.
           26:57
           Rusko: policie prodává drogy
            Ruský ministr vnitra Rašid Nurgaliev se dnes obhajoval před poslanci Státní dumy. Ti volají po jeho rezignaci kvůli sérii skandálů, při kterých policisté týrali zadržené.
            29:04
            Domy bez proudu
             Jeden dlužník - a může způsobit problémy dalším, kteří platí. To je případ z Hradce Králové.
             30:50
             Sanitky v Praze
              Místo tramvajových pásů s panely pražce a vlakové koleje. Tak teď vypadají některé pražské ulice. Má to ale jeden zásadní problém. Neprojedou přes ně sanitky.
              34:39
              Plastické operace seniorů
               Ordinace plastických chirurgů hlásí nový trend - věk pacientů estetické medicíny v v posledních letech stoupá.
               36:42
               V kauze ProMoPro padlo 10 obvinění
                8 lidí protikorupční policie zadržela. Detektivové je viní z trestných činů od pletich při veřejné soutěži přes podvod po legalizaci výnosů z trestné činnosti.
                37:21
                Potopený Titanic vyplavil řadu příběhů jeho pasažérů
                 Jeden z nich sahá až do slovenských Oponic a zámku, který patřil šlechtickému rodu Apponyiových.
                 39:23
                 Budvar má obměněnou radu
                  Ministr zemědělství Bendl obměnil radu Budvaru - cílem je ji odpolitizovat
                  39:41
                  Fléda v ohrožení
                   Nejznámější hudební klub v Brně, Fléda, je v ohrožení. Radnici teď začal vadit hluk z podniku.
                   41:41
                   Děti v politice
                    Kontroverzní video s dětskými herci spustilo poprask v Mexiku. Nezletilí v něm hrají zloděje, únosce, podnikatele i policisty.
                    43:16
                    Nový Larsson, ale o mnoho lepší
                     Tak spisovatele Jo Nesboa charakterizovaly listy Sunday Times nebo The Independent
                     44:51
                     Péče v zahraničí
                      Už za rok a půl bude zdravotní péče v sousedních zemích – a to i ta neakutní – dostupná bez zábran. Češi tak budou moct chodit k lékařům třeba v Rakousku.
                      45:13
                      V Moravči u Mladé Vožice se dnes otevírala nová rozhledna
                       Vybudoval ji místní umělecký kovář Ladislav Dobeš a splnil si tak letitý sen. Trvalo to sice déle než čekal, ale teď kolejmdoucím dopřeje nejen unikátní vyhlídku do okolí. V rozhledně je totiž také kovářské muzeum.
                       46:51
                       Výhled na zítra
                        Potopení Titanicu, ceny TýTý.
                        Přehrát celé video
                        Stopáž46 minut
                        Další díl
                        14. duben 2012

                        Přehled dílů

                        Stopáž55 minut

                        20. únor

                        Headlines — Velitelské shromáždění — Priority české armády — Výdaje ČR na obranu — Boje na Ukrajině — Nákup munice pro Ukrajinu — Von Der Leynová chce opět do čela Evropské komise — Okolnosti smrti Alexeje Navalného — Podávání přihlášek na střední školy — Financování regionálního školství — Zásah v Krajské zdravotní — Výtvarné ztvárnění sportu — Zkrácené úvazky pro důchodce — Hlasování maďarského parlamentu o členství Švédska v NATO — Dvě stě let o pojmenování prvního dinosaura — Posouzení lanovky z Podbaby do Troji — Výbuch v Horšovském Týně — Testování Neuralinku — Pomoc lidem se závislostmi — Posilování armády — Situace v Evropě — Nové klidové lokality na Šumavě — Soud o vydání Julia Assange — Protest zemědělců v Polsku — Trest pro Jaroslava Popelku — Jednání Rady bezpečnosti o situaci v Gaze — Přísnější pravidla pro demonstrace v Británii — Zabezpečení svahu u Brandýsa nad Orlicí — Sršeň asijská — Archeologický výzkum na východě Čech — Zaměstnávání lidí z Ukrajiny — Nevhodné podmínky na ubytovnách — Tahiti proti olympijské soutěži

                        20. 2. 2024 na ČT1
                        Stopáž55 minut

                        20. únor

                        Znakový jazyk a skryté titulky

                        20. 2. 2024 na ČT24
                        Stopáž55 minut

                        19. únor

                        Protest zemědělců v Praze — Požadavky protestujících zemědělců — Důvody k protestu — Další chystané protesty — Okolnosti smrti Alexeje Navalného — Ministři zahraničí EU jednali v Bruselu — Hořící halda v Ostravě — Policejní vyšetřování v Krajské zdravotní — Ceny BAFTA — Situace v Pásmu Gazy — Dva roky protiruských sankcí — Renovace nádraží ve Františkových Lázních — Nečas neuspěl s dovoláním — Model umělé inteligence generující videa — Čínský lunární Nový rok — Pobyt rodičů s dětmi v nemocnicích — Pocta Jaromíru Jágrovi v Pittsburghu — Vyřazení dresu s číslem 68 — Projev Jágra v Pittsburghu — Dlouholetí vrcholoví sportovci — Dlouholetí čeští sportovci — Boje o Avdijivku — Boje na Ukrajině — Policie pátrá po podvodnících — Zájem o rekvalifikační kurzy — Budoucí sestava Evropské komise — Začátek semestru na Filozofické fakultě v Praze — Uzavřená Eiffelova věž — Sanace skály v Brandýse nad Orlicí — Poslední hodiny k podání přihlášky na SŠ — Situace v Liberty Ostrava — Úbytek návštěvníků hor — Sto let od narození Františka Vláčila

                        19. 2. 2024 na ČT1
                        Stopáž55 minut

                        19. únor

                        Znakový jazyk a skryté titulky

                        19. 2. 2024 na ČT24
                        Stopáž49 minut

                        18. únor

                        Letošní růst mezd — Komu porostou výdělky — Vývoj růstu mezd — Vojenská pomoc Ukrajině — Druhá nemocnice v Pásmu Gazy mimo provoz — Pondělní protest zemědělců v Praze — Ministr zemědělství po protestech — Pojištění bydlení a úhrady škod — Zatýkání v Rusku na pietních akcích za Navalného — Smog v Katovicích — Nový animovaný film podle Goldlamovy povídky — Debata o předčasných důchodech pro náročné profese — Vývoj kurzu české měny — Operovaný chlapec zpět v Česku — Požár autobusu s hokejisty — Předčasné teplo škodí zemědělské úrodě — Přetížené urgentní přijmy kvůli odkladným výkonům — Pohotovosti v ČR — Vytíženost pohotovostí a záchranné služby — Kritika ministra Beka od krajů — Pomoc Hřensku bez turistů — Potyčka Eritrejců v Haagu — Turecké snahy o návrácení památky — Mistrovství světa v biatlonu — Propalestinská demonstrace v Praze — Debata o zjednodušení administrativy pro lidi i firmy — Výstava orchidejí v Českých Budějovicích — Záchrana pokusných psů

                        18. 2. 2024 na ČT1
                        Stopáž49 minut

                        18. únor

                        Znakový jazyk a skryté titulky

                        18. 2. 2024 na ČT24
                        Stopáž49 minut

                        17. únor

                        Ztráta kontroly nad Avdijivkou — Konference v Mnichově o Ukrajině — Pozice na východní Ukrajině — Psychika vojáků po dobytí Avdijivky — Zatýkání na pietních akcích v Rusku — Úbytek klientů ve třetím důchodovém pilíří — Spoření na důchod — Hospodaření systému důchodového pojištění — Prodloužení kontrol na hranici s Českem — Prodej produktů od drobných farmářů — Ochrana dětí v Maďarsku — 30 let kapely Vypsaná fiXa — Debaty o zvýhodnění začínajících podnikatelů — Vstup Švédska do NATO — První robotická operace bypassu — Nehoda na trati u Braníka — Teplo zkrátilo sezonu na horách — Ceny vody a nealkoholických nápojů — Pitná voda v ČR — Pokuta pro Donadla Trumpa za podvody — Stávka na francouzské železnici — Omezení pro cestující po Praze — Jiří Paroubek předsedou ČSSD — Návštěvnost zámku v Českém Krumlově — Zvukové detektory pomáhají strážníkům v Plzni — Japonský vesmírný úspěch — Údržba jáchymovských pramenů po povodni — Česká premiéra na Berlinale

                        17. 2. 2024 na ČT1
                        Stopáž49 minut

                        17. únor

                        Znakový jazyk a skryté titulky

                        17. 2. 2024 na ČT24
                        Stopáž54 minut

                        16. únor

                        Smrt ruského opozičníka Alexeje Navalného — Příčina úmrtí Alexeje Navalného — Reakce lídrů na úmrtí Navalného — Pieta v Moskvě — Pietní místo a protest u ruské ambasády — Bezpečnostní konference v Mnichově — Boje na Ukrajině — Bezpečnostní dohoda mezi Francií a Ukrajinou — Forma protestu evropských zemědělců — Pondělní protest zkomplikuje dopravu — Změny ve slovenském trestním právu — Výměna hradního kancléře — Pohledávky klientů zkrachovalé Sberbank — Nabucco ve Státní opeře — Měnová politika při oslabování koruny — Počet firem v Česku — Incident z pražského metra — Rekordně teplý den — Opravy rozbitých silnic — Následky jízdy přes výmoly — Délka silniční sítě — Opravy silnic na jihu Čech — Vláda o ruském podniku spravujícím budovy v Česku — Nové uplatnění pro chátrající objekty — Stejnopohlavní sňatky v Řecku — Protesty v Maďarsku kvůli milosti — Likvidace drůbeže nakažené ptačí chřipkou — Pěstírna léčebného konopí — Otevírání FF UK po střelbě — Návrat seniorů do domova po požáru — Zatýkání islamistů v Turecku — Stavba silnice do Svitav — Skupiny pro děti zdravotníků v nemocnicích — Bobři táhnou do měst — Noc mladých vědců

                        16. 2. 2024 na ČT1
                        Stopáž54 minut

                        16. únor

                        Znakový jazyk a skryté titulky

                        16. 2. 2024 na ČT24

                        Události na sociálních sítích

                        Napište nám