Halina Pawlowská a její hosté producentka, herečka Deana Jakubisková a hoteliér Viliam Sivek tentokrát na téma „jak si zachránit kůži“. Režie H. Pawlowská a K. Czaban

Pod dívčím příjmením Horváthová zazářila v řadě filmů. V současnosti patří mezi úspěšné filmové producentky a právě dokončuje jeden z nejnáročnějších filmových projektů u nás – film svého manžela režiséra Juraje Jakubiska Bathory. Film, na kterém se podílí i Česká televize a jehož premiéra je ohlášena na leden příštího roku. Deana Jakubisková je dalším z hostů pravidelné televizní talk show Haliny Pawlowské Banánové rybičky.

Je jedním z potomků významné podnikatelské rodiny z první republiky. Vystudoval AMU, ale už v 80. letech řídil jeden z největších pražských hotelů a dnes je zřejmě nevýznamnějším českým hoteliérem. Jmenuje se Viliam Sivek, je otcem pěti dětí a dalším z hostů pravidelné televizní talk show Haliny Pawlowské Banánové rybičky.

O čem bude v tomto vydání Banánových rybiček především řeč – o tom, co občas potřebuje každý, o tom „jak si zachránit kůži“.

Deana Jakubisková-Horváthová
herečka, producentka

Deana Jakubisková-Horváthová

* 11. 3. 1958


Viliam Sivek
podnikatel

Viliam Sivek


Stopáž27 minut
Rok výroby 2007
 P ST 4:3
ŽánrZábava