Seriál, ve kterém hrají všichni čeští herci. Dnes například P. Zedníček, M. Polách, B. Hrzánová, M. Šplechtová, J. Hrušínský, J. Paulová, S. Červená a další. Režie J. Brichcín

Obsah dílu

Přehrát vše

Nebezpečně aktuální komedie, kde o peníze jde až v první řadě, aneb Moliérův Lakomec v režii Daniela Špinara na scéně Divadla F. X. Šaldy v Liberci.

Co si počít s křesťanskými ctnostmi ve světě, kde už lidé nejsou lidmi? Hru Ödöna von Horvátha „Víra, naděje, láska“ najdete nově na repertoáru pražského Divadla Komedie.

Shakespearovu Marnou lásky snahu jako hudební komedii uvedl na scénu Klicperova divadla v Hradci Králové mladý slovenský režisér Braňo Mazúch.

Další slavnou Shakespearovu komedii, Večer tříkrálový, režíroval ve svém Divadle Na Jezerce Jan Hrušínský.

Experiment s bigamií jako recept na manželskou nudu nabízí příbramské Divadlo A. Dvořáka v české premiéře estonské komedie Každý den šťastný den, kterou s Barborou Hrzánovou v hlavní roli nastudovala L. Engelová.

Příběh neúspěšné herečky, které nezbude, než dělat, že je muž a přijmout místo v travesty show, tvoří zápletku nové komedie s Janou Paulovou a Pavlem Zedníčkem, kterou uvedlo Divadlo Kalich.

Získejte volné vstupenky na vybraná představení. Soutěžte na facebookovém profilu Divadlo žije.

Stopáž26 minut
Rok výroby 2010
 P ST
ŽánrMagazín