Seriál, ve kterém hrají všichni čeští herci. Dnes např. D. Havlová, M. Táborský, J. Štěpánková, Z. Adamovská, L. Mrkvička, J. Langmajer a další. Režie J. Brichcín

Obsah dílu

Přehrát vše

Na současnou tragikomedii o dvou ženách, z nichž ta starší utíká z domova důchodců a tam mladší od rodiny, se můžete vypravit do divadla Ungelt. Českou premiéru francouzské hry Na útěku tam s Janou Štěpánkovou a Zlatou Adamovskou uvedl Ladislav Smoček.

Do Hitlerovic kuchyně můžete zavítat v Divadle v Dlouhé a potkat se tam třeba s Evou Braunovou, Goebbelsem, Stalinem, a také Arnoštem Goldflamem. Ten je i autorem groteskních minidramat, které pod názvem U Hitlerů v kuchyni nastudoval Jan Borna.

Se začátky českého motorismu, u kterého stála legendární mladoboleslavská automobilka Laurin & Klement, se můžete seznámit na jevišti Městského divadla v Mladé Boleslavi. Adaptaci románu A. Branalda Dědeček automobil (který inspiroval už Alfréda Radoka ke stejnojmenné filmové komedii z roku 1956) tam uvedl Radek Balaš.

Dobrodružný příběh podle skutečné události, která se stala v padesátých letech minulého století, můžete zhlédnout v pražském Minoru. Hudebně loutkovou inscenaci Hon na jednorožce, která vznikla ve spolupráci s občanským sdružením Post Bellum režíroval Jan Jirků.

Dobrodružnou retro komedii o profesionálním lupiči a jeho dětech Jak vyloupit banku můžete navštívit v Divadle Na Fidlovačce a na dramatizaci kultovního českého filmu Čtyři vraždy stačí, drahoušku se můžete vydat do Kladna.

Získejte volné vstupenky na vybraná představení. Soutěžte na facebookovém profilu Divadlo žije.

Stopáž26 minut
Rok výroby 2009
 P ST
ŽánrMagazín