Seriál, ve kterém hrají všichni čeští herci. Dnes např. T. Töpfer, K. Fialová, J. Molavcová, J. Suchý, O. Brousek ml., O. Jirák, D. Hůlka a další. Režie J. Brichcín

Obsah dílu

Přehrát vše

Květa Fialová zkouší v Divadle ABC roli paní Fairfaxové v adaptaci slavného romantického románu Jana Eyrová.

Tomáš Töpfer a Otakar Brousek ml. se stali prvními českými protagonisty hry současného francouzského dramatika Erika-Emmanuela Schmitta. Pod českým názvem Záhada příběh o setkání nositele Nobelovy ceny za literaturu a provinčního novináře, který chce se slavným spisovatelem udělat interview, uvedlo Divadlo Na Fidlovačce.

Do hotelu Modrá hvězda můžete zavítat v nové inscenaci Divadla Semafor. Hlavní role v hudební revue ze čtyřicátých let minulého století hrají Jitka Molavcová a Jiří Suchý.

Ota Jirák si k životnímu jubileu nadělil roli dědka, a to v komorní komedii Smím prosit!, kterou pro sebe a své kolegy z Mladé Boleslavi napsal a také režíroval.

Divadlo na Vinohradech uvedlu hru současného německého dramatika Mariuse von Mayenburga Ošklivec.

V dalším vydání pořadu Divadlo žije! vás dále pozveme třeba do pražského divadla Buchty a loutky, které se ve své nové inscenaci nechalo inspirovat filmy Davida Lynche, do Českých Budějovic na pokračování kultovního bejbypankového Kašpárka v rohlíku, na obnovenou premiéru muzikálu Dracula či na Čapkovu Věc Makropulos, kterou má nově na repertoáru Klicperovo divadlo v Hradci Králové.

Získejte volné vstupenky na vybraná představení. Soutěžte na facebookovém profilu Divadlo žije.

Stopáž26 minut
Rok výroby 2009
 P ST
ŽánrMagazín