Předchozí díl | Následující díl

Příběhy obrácení

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 9  
Sdílet
| Poslat odkaz

Na počátku spojovalo protagonisty dokumentu jediné, uvěřili v Boha. Jak to změnilo jejich životy? Dokument o lidech, kteří našli víru (2013). Připravili: J. Fišer, M. Rozbrojová, P. Kotrla a L. Cmíral

Šestice mladých konvertitů se poprvé setkává na společném natáčení v Brně. Katka a Karolína vyrůstaly v rodině, kde se střetávalo křesťanství s ateismem, ale o víru se příliš nezajímaly. Dnes navštěvují Sbor církve adventistů sedmého dne v Opavě a chystají se na svůj křest. Ten čeká i Dana, který bral náboženství spíše jako intelektuální zálibu. Před třemi lety ale nastal zlom a on se rozhodl vstoupit do Římskokatolické církve. Asi nejtěžší cestou jde hudebník Peter, který se snaží konvertovat k judaismu. Ačkoliv jeho otec židem je, jeho v této víře nikdy nevychovával. Anita, dnes Aiša, se s islámem setkala přibližně před rokem u své tety. Rodina se s touto změnou zatím stále smiřuje, hlavně otec, který je křesťan. To maminka Manuely je rozhodnutím své dcery nadšená. V hnutí Hare Krišna našla smysl svého života i novou lásku. Úvodní díl dokumentárního seriálu o lidech, kterým víra změnila život.

Přehrát video

Diskuse diváků
 • Milan Mach 22. 10. 2016 15:02

  Dobra rada nad zlato-Petrovi doporucuji

  odjet na rok do Spanelska a stat se toreadorem,mozna ze tak se stane slavnym ,…

 • Milan Mach 21. 10. 2016 14:53

  NAZOR

  O Petra by si normalni Zid ani kolo neoprel

 • Milan Mach 21. 10. 2016 14:46

  Peter

  konvertovat na Beduina se Ti povede za 2 mesice,toz neztracej cas a jdi do toh…

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, přímo na Českou televizi.

Napsat do televize Vstoupit do diskuse

Stopáž: 26 minut – Rok výroby: 2014 – ST  AD  HD
Žánr: Dokument