Příběhy obrácení

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 11  
Sdílet
| Poslat odkaz

Peterova konverze se neustále oddaluje a komplikuje. Karolína prožívá duchovní krizi, na Boha nemá čas. O lidech, kteří našli víru (2013). Připravili: J. Fišer, M. Rozbrojová, P. Kotrla a L. Cmíral

Peterova konverze se odkládá na neurčito. Na rabínskou zkoušku totiž nemohl z pracovních důvodů dorazit. Prázdniny zkomplikovaly situaci i Karolíně, která si pro všechny aktivity není schopná udělat na Boha čas. V Praze se zatím koná každoroční festival hnutí Hare Krišna, Ratha játrá, na kterém nechybí ani Manuela.

V polovině prázdnin se všichni protagonisté setkávají na druhém společném natáčení v Adamově u Brna. Manuela všem připraví typickou hostinu, aby vysvětlila, proč je pro její víru jídlo tak důležité. Vaření košer večeře, kterého se ujme Peter, už ale tak bezproblémové není. Proč mezi ním a Katkou vznikne konflikt, urovná jejich spor alespoň společná modlitba? A jak dopadne setkání se Satanem, kterého skupina potká v Býčí skále?

Přehrát video

Diskuse diváků
 • Milan Mach 22. 10. 2016 15:02

  Dobra rada nad zlato-Petrovi doporucuji

  odjet na rok do Spanelska a stat se toreadorem,mozna ze tak se stane slavnym ,…

 • Milan Mach 21. 10. 2016 14:53

  NAZOR

  O Petra by si normalni Zid ani kolo neoprel

 • Milan Mach 21. 10. 2016 14:46

  Peter

  konvertovat na Beduina se Ti povede za 2 mesice,toz neztracej cas a jdi do toh…

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, přímo na Českou televizi.

Napsat do televize Vstoupit do diskuse

Stopáž: 26 minut – Rok výroby: 2014 – ST  AD  HD
Žánr: Dokument