Příběhy obrácení

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 1  
Sdílet
| Poslat odkaz

Dana čeká křest, Manuelu vstup do kláštera, Aiša začíná pochybovat. Jak tyto zvraty ustojí? O lidech, kteří našli víru (2013). Připravili: J. Fišer, M. Rozbrojová, P. Kotrla a L. Cmíral

Blíží se Velikonoce a s nimi i Danův křest. Zatím se snaží chodit pravidelně na katecheze a držet čtyřicetidenní půst. Není to ale tak snadné, jak si myslel. Významná událost čeká i Petera. Židé se připravují na Pesach, svátek nekvašených chlebů. Peter se ho účastní v ortodoxní židovské komunitě Chabad, která jediná umožnila natáčení. Život rodiny Katky a Karolíny se od jejich vstupu mezi adventisty změnil. Tato víra přikazuje světit sobotu, proto je tento den vyhrazen Bohu – návštěvě sboru nebo čtení Bible. Jak to ale omezuje zbytek rodiny? Manuela úspěšně odmaturovala a rozhodla se pro významný životní krok, vstoupit do chrámu hnutí Hare Krišna. Musí si zvyknout na tvrdý denní režim a službu Bohu. S muslimkou Aišou se několik týdnů vůbec nedařilo domluvit natáčení. Nakonec se ozvala sama, aby své chování vysvětlila.

Přehrát video

Diskuse diváků
 • Milan Mach 22. 10. 2016 15:02

  Dobra rada nad zlato-Petrovi doporucuji

  odjet na rok do Spanelska a stat se toreadorem,mozna ze tak se stane slavnym ,…

 • Milan Mach 21. 10. 2016 14:53

  NAZOR

  O Petra by si normalni Zid ani kolo neoprel

 • Milan Mach 21. 10. 2016 14:46

  Peter

  konvertovat na Beduina se Ti povede za 2 mesice,toz neztracej cas a jdi do toh…

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, přímo na Českou televizi.

Napsat do televize Vstoupit do diskuse

Stopáž: 26 minut – Rok výroby: 2014 – ST  AD  HD
Žánr: Dokument