Překvapení a komplikace v soužití lidí a zvířat. Uvádí Václav Vydra

Obsah dílu

Přehrát vše

Avatarova civilizace

Avatar je afghánský chrt, který získal svou novou rodinu až jako roční pejsek. Do té doby žil ve smečce u původního chovatele, a to, co tam prožíval, bychom přeneseně mohli nazvat šikanou. Starší psi ho terorizovali, mladý Avatar nezískal hygienické ani sociální návyky. Nový páníček obdivoval jeho krásu a rozhodl se z Avatara udělat sebevědomého, civilizovaného a čistotného psího společníka.
Jak se mu to podařilo? Zvládl to sám, nebo mu pomáhali jeho další psi?

videoAvatarova civilizace
...
video video

Avatarova civilizace

Zuby zabijáci

Kdo by si nepřál být morče! Obzvlášť po návštěvě u zubaře. Morčatům totiž zuby rostou pořád. Většina lidí si myslí, že jen přední, ale omyl. I zadní, a když se dostatečně nebrousí, mohou morče i zabít. Zkřížené zadní stoličky morčeti znemožní přijímat potravu a bleskový metabolismus těchto zvířátek bez jídla dlouho nevydrží.

videoZuby zabijáci
...
video video

Zuby zabijáci

Zpívající vicemistři Evropy

Harcký kanár je předurčen k tomu být zpěvákem. Ovšem za jakých okolností, jak se připravuje na mistrovství a v jakém věku mu to nejlépe zpívá? To všechno se dozvíte. Nejvíc ale budete překvapeni, až ten kanáří zpěv uslyšíte. Ne nadarmo se tónům, které kanárci vydávají, říká mimo jiné basová nebo dutá role…

videoZpívající vicemistři Evropy
...
video video

Zpívající vicemistři Evropy

Stopáž14 minut
Rok výroby 2011
 P ST
ŽánrMagazín