15 minut
Máte mě!

18. září 2011

Obsah dílu

Avatarova civilizace — Zuby zabijáci — Zpívající vicemistři Evropy

Části dílu

00:50
Avatarova civilizace
  Avatar je afghánský chrt, který získal svou novou rodinu až jako roční pejsek. Do té doby žil ve smečce u původního chovatele, a to, co tam prožíval, bychom přeneseně mohli nazvat šikanou. Starší psi ho terorizovali, mladý Avatar nezískal hygienické ani sociální návyky. Nový páníček obdivoval jeho krásu a rozhodl se z Avatara udělat sebevědomého, civilizovaného a čistotného psího společníka.
  Jak se mu to podařilo? Zvládl to sám, nebo mu pomáhali jeho další psi?
  06:12
  Zuby zabijáci
   Kdo by si nepřál být morče! Obzvlášť po návštěvě u zubaře. Morčatům totiž zuby rostou pořád. Většina lidí si myslí, že jen přední, ale omyl. I zadní, a když se dostatečně nebrousí, mohou morče i zabít. Zkřížené zadní stoličky morčeti znemožní přijímat potravu a bleskový metabolismus těchto zvířátek bez jídla dlouho nevydrží.
   11:12
   Zpívající vicemistři Evropy
    Harcký kanár je předurčen k tomu být zpěvákem. Ovšem za jakých okolností, jak se připravuje na mistrovství a v jakém věku mu to nejlépe zpívá? To všechno se dozvíte. Nejvíc ale budete překvapeni, až ten kanáří zpěv uslyšíte. Ne nadarmo se tónům, které kanárci vydávají, říká mimo jiné basová nebo dutá role…
    Přehrát celé video
    Stopáž14 minut
    Další díl
    25. září 2011

    Máte mě! na sociálních sítích

    Napište nám