Překvapení a komplikace v soužití lidí a zvířat. Uvádí Václav Vydra

Obsah dílu

Přehrát vše

Smutná Oliva

Oliva je krásný pes s pohnutým osudem. Panička si jí přivezla z Řecka, kde u turistů žebrala o jídlo. Doma ji nechala vykastrovat a přišly problémy. Kromě toho, že Oliva byla stále vystrašená a nejistá, začala se počůrávat. Tak se její majitelka rozhodla ji dát utratit. Naštěstí k tomu nedošlo a oliva našla nový a bezpečný domov. Inkontinence po kastraci hrozí fenám větších plemen vždy, i když zdaleka ne každá jím trpí. Léčba je velmi jednoduchá, doplní se chybějící hormon a je to v suchu.

videoSmutná Oliva
...
video video

Smutná Oliva

Vetřelec

Seznamování dvou zvířat je vždy komplikované. Ovšem jde-li o loveckého psa a hlodavce, tady o jezevčíka a činčilu, máme zaděláno na problém. Ti dva si spolu zřejmě moc nepohrají. Vždy je dobré, aby jedno ze zvířat bylo mládě, které bude přizpůsobivější, než dospělý jedinec. Vždy platí, že rozšiřování smečky o nové jedince je třeba dopředu dobře uvážit!

videoVetřelec
...
video video

Vetřelec

Čochtan kočičí

Že by se kočky rády koupaly? Prý ano, nám to sice nepředvedly, ale i tak se seznámíte s neobvyklým kočičím plemenem. Kočky mainské mývalí pocházejí ze Spojených států a mají velice přátelskou a vyrovnanou povahu. Tzv. maine coon je navíc společník s velmi elegantním kožichem.

videoČochtan kočičí
...
video video

Čochtan kočičí

Stopáž14 minut
Rok výroby 2011
 P ST
ŽánrMagazín