20 minut

Epizoda 4/10

Část: Valečov

Obsah dílu

Kost — Valečov — Trosky — Hrubá skála — Klamorna — Drábské světničky — Staré Hrady — Hynštu

Části dílu

00:58
Kost
    04:44
    Valečov
      08:27
      Trosky
        11:43
        Hrubá skála
          14:54
          Klamorna
            16:02
            Drábské světničky
              17:53
              Staré Hrady
                18:22
                Hynšta
                  Přehrát celé video
                  Stopáž21 minut
                  Další díl
                  Epizoda 5/10

                  Přehled dílů

                  39 dostupných
                  Stopáž21 minut

                  Epizoda 1/10

                  I. řada

                  Křivoklát — Týřov — Nižburk — Krakovec — Jenčov — Angerbach — Hradiště nad Javornicí

                  6. 5. 2021 na ČT3
                  Stopáž20 minut

                  Epizoda 2/10

                  I. řada

                  Točník — Žebrák — Valdek — Zbiroh — Hořovice — Hrad na Radči — Hrad na Babské skále — Starý zámek u Neumětel

                  6. 5. 2021 na ČT3
                  Stopáž20 minut

                  Epizoda 3/10

                  I. řada

                  Bezděz — Kokořín — Kokořín-Staráky — Houska — Starý Pernštejn — Čap — Zakšín — Hrad u Konrádova — Harasov-Krvomlýn

                  7. 5. 2021 na ČT3
                  Stopáž20 minut

                  Epizoda 4/10

                  I. řada

                  Kost — Valečov — Trosky — Hrubá skála — Klamorna — Drábské světničky — Staré Hrady — Hynštu

                  7. 5. 2021 na ČT3
                  Stopáž21 minut

                  Epizoda 5/10

                  I. řada

                  Frýdštejn — Valdštejn — Návarov — Rotštejn — Zbirohy — Vranov — Kozlov — Kavčina — Nístějka — Drábovna

                  8. 5. 2021 na ČT3
                  Stopáž20 minut

                  Epizoda 6/10

                  I. řada

                  Michalovice — Dražice — Zvířetice — Mladá Boleslav — Nový Stránov — Hrádek nad Zámostím — Chlum — Malakov — Mydlovar — Kuncberk

                  8. 5. 2021 na ČT3
                  Stopáž21 minut

                  Epizoda 7/10

                  I. řada

                  Frýdlant — Hamrštejn — Ralsko — Lemberk — Děvín — Grabštejn — Raimund — Stohánek — Falkenberk — Milštejn

                  9. 5. 2021 na ČT3
                  Stopáž21 minut

                  Epizoda 8/10

                  I. řada

                  Střekov — Krupka — Blansko — Ostrý (Šarfenštejn) — Tolštejn — Vrabinec — Fredevald — Varta — Falkenštejn — Kyšperk

                  9. 5. 2021 na ČT3
                  Stopáž21 minut

                  Epizoda 9/10

                  I. řada

                  Helfenburk — Rýzmburk — Kostomlaty — Doubravská Hora — Košťálov — Opárno — Oltářík — Ostrý (Březno) — Kalich — Kamýk

                  10. 5. 2021 na ČT3
                  Stopáž20 minut

                  Epizoda 10/10

                  I. řada

                  Budyně — Pravda — Házmburk — Petrohrad — Křečov — Džbán — Žerotín — Kryry

                  10. 5. 2021 na ČT3

                  Napište nám