Mimo rámec

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 10  
Sdílet
| Poslat odkaz

Diskuse

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obrate se, prosím, na Divácké centrum ČT nebo použijte tento formulář.
 • L. Soukup 3. 12. 2011 23:41 (!) Reagovat 4 +1 -1 1

  Nuda

  Název magazínu Mimo rámec maličko sliboval něco opravdu mimo rámec, mimo mainstream, i mimo standardní menšinové, ale ne zase moc menšinové žánry. Místo toho je to jen přehlídka noblesní klasiky a jazzových dýchánků, kde odvážnost festivalu Struny podzimu je maximum. Hlavně, že má odborník přes kvalitní kulturu Otakar Svoboda další trafiku.

 • KratochvĂ­l 22. 5. 2011 06:54 (!) Reagovat 10 +1 -1 0

  Kde se stala chyba?

  Zajímalo by mě proč zaplnil scénárista už tak dost krátký program zprávou o křestu desky neúspěšné zpěvačky. Pokud mě totiž paměť neklame, tak křest byl loni v létě. Myslel jsem, že pořad obsahuje aktuální témata. Buď se stala chyba nebo si někdo potřeboval udělat reklamu zadarmo. Myslím si,že seča jednu šanci, ale už dostala před lety díky Dobře placené procházce. Nicnevyužila, ale to ke spíše její chyba. Nebo chyba ma straně manažera, který zbytečně investuje do velice průměrné umělkyně. Doufám, že příští díl bude aktuální a smysluplný. Prosím, neplňte ho těmi to rádoby zpěvačkami.

  • NĂĄdenĂ­kovĂĄ 22. 5. 2011 13:35 (!) Reagovat 8 +1 -1 0

   Máte pravdu, křest alba už je pasé. Byl minulý rok v červnu. Ono album této zpěvačky se, ale prý neprodává, což svým způsobem sama přiznala. A tak reklama v televizi možná něco zachrání, i když už je asi pozdě. Navíc nic zázračného není. Mimo role v Dobře placené procházce (což bylo velké štestí pro ni) nic nedokázala i v Semaforu hraje jen malé role.

 • Georg54 17. 8. 2010 07:41 (!) Reagovat 4 +1 -1 3

  Tak kdo teda napsal tu operu?

  MĂĄ pravdu pan moderĂĄtor nebo pan dirigent PeĹĄek?

Pošlete svůj komentář


 *

 *
E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.


 *

Položky označené * jsou povinné.

Sledujte diskusi e-mailem

Příspěvky zadané do diskuse vám budeme posílat na zadanou e-mailovou adresu. Na konci každé zprávy bude odkaz pro odhlášení.

 *

 *

Položky označené * jsou povinné.

Pošlete svou připomínku


 *

 *  *

 *

Položky označené * jsou povinné.

» Pravidla diskuse na webu České televize

» Nahlásit nevhodnou diskusi

Stopáž: 15 minut – Rok výroby: 2012 – P  ST
Žánr: Hudba
Vysílání pořadu

Tento pořad v současnosti nevysíláme. Můžete si však nechat zaslat zprávu, pokud se objeví v aktuálním vysílání:

Nastavit připomenutí

Starší data vysílání všech dílů najdete kliknutím na následující odkaz.