Diskuse

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, na Divácké centrum ČT nebo použijte tento formulář.
 • R. Pavlík 15. 12. 2013 08:10 Reagovat 9 10

  Historie

  Z historie je potřeba vycházet, ne se v ní hrabat. Spíš bych řešil, kde je pravda. Víme přeci, že dějiny píše vítěz, víme kam názorově míří česká média...

 • Marek 1. 12. 2013 07:01 Reagovat 12 9

  Tahle zem je až neuvěřitelně smutná, za války byla baštou českých udavačů, pak čtyřicet let v rukách vrahů a posledních dvacet čtyři let je v rukách zlodějů. Kam dál ? Bůh ví.

 • slávek 5. 9. 2013 22:01 Reagovat 7 1

  Tři mrtví ve skalach

  Tolik konspirace jako u případu smrti ve skalách se jen tak nevidí.Bohužel nic nového.Je to beznadějné hlavně pro pozůstalé.Bylo by dobré kdyby ti co mají své varianty a konspirace je také zveřejnili,pod pokličkou strachu se nic nikdy nezmění.Jsou i jiné možnosti jak se celá věc udála.Bylo by dobré je zveřejnit at se věci pohnou.Pohraničníci nemuseli být vrazi.At ti co to tvrdí zveřejní svoji konspiraci.Lidé by už chtěli znát konečně pravdu.

  • Petr D 5. 9. 2015 11:15 Reagovat 1 0

   Souhlasím

   Dle určitých indicií se domnívám, že vražda těchto tří lidí byla jen nechtěným (?) vyvrcholením nějaké utajené činnosti. Nechci zde vkládat odkazy na vlastní stránky, ale případným zájemcům o toto téma je rád zašlu.

   • Ugo 25. 11. 2017 18:50 Reagovat 1 0

    Ze by okultisti vyvolavali duchy?

 • Jevgenij 31. 1. 2013 19:21 Reagovat 0 4

  Být první

  Do diskuse zatím nebyl vložen žádný příspěvek. Můžete být první. Tak sem chtěl být první

 • Tomáš Václavek 29. 1. 2013 18:18 Reagovat 1 2

  1987 Hřensko - Třeba to nebyl příslušník PS ale VB

  svědek Jindra Strauss http://cs.euroclimbing.com/?p=13584 zhruba v půlce článku se píše kdo byl šéf VB Hřensko http://profiboxing.pedrorozenkraft.cz/profiring/slavni-boxeri/milan-konecny-i-105/ otázka ? proč tam není datum úmrtí ? Ale jen rok 1987 srpen Při výkonu služby na hranici tragicky zahynul kapitán SNB MILAN KAKAČKA z oddělení OSH Jablonné v Podještědí.

 • Leo Fender 27. 11. 2012 01:57 Reagovat 12 6

  Vybuchy

  Je zcela zrejme, ze StB byla velmi dokonala v konspiraci, manipulaci a dezinformacich! Estebaci si to hezky pripravovali, aby to skoncilo Sametovou revoluci. Jak pruhledne!

  • ABC 30. 5. 2018 23:16 Reagovat 1 0

   Naivita

   Třeba před výbuchem v ČB přišel příkaz od ... náčelníkovi ... se zdůvodněním, v zájmu sepětí s pracujícím lidem s KSČ ... O akci nevěděl téměř nikdo, ani vyšetřovatelé STB, kteří třeba našli na střeše KV KSČ kolečka, jak jeden řekl, z budíku ... A dodnes většina z nich, řada už je jich po smrti, se o tom dodnes nedozvěděla. A s tou Plzní to bylo trochu jinak.

 • Tatjana Šidlová 14. 10. 2012 16:39 Reagovat 4 3

  Veľmi dobre si pamätám na tú noc, kedy bol

  Ing. P. Coufal zavraždený. I na niektoré dni predtým - keď pred Vianocami ktosi bol v jeho byte na návšteve a už nestačil zamknúť dvere a domová dôverníčka s C. susedou provizórne "zatvorili" dvere do jeho bytu, i nočné hlasné vyzváňanie telefónu v dňoch pred vraždou do bytu jeho bezprostrednej susedy, aby mal ktosi istotu, že naozaj odcestovala do Prahy na nakrúcanie "10 stupňov ku zlatej", i zápach cesnaku na chodbe v deň vraždy, ako aj dni po vražde. Keď mi jeden z tajných vo štvrtok odpovedal na otázku, čo sa stalo, že dotyčný spáchal samovraždu, sarkasticky som sa mu vysmiala, že ľudia "razenia" Coufala samovraždy nepáchajú. Neverila tomu ani matka Ing. P. C., s ktorou som sa chvíľu rozprávala na chodbe, kým sa "orgány" realizovali obhliadkou bytu.

  • Simon SIMON  •  23. 4. 2020 21:38 Reagovat 0 1

   Dosud neznámá vražda Václava Čáslavského

   Nabízím jako další díl: objasnění smrti bratra gymnastky V. Čáslavské - 25.4.1979 po dlouhé a pečlivé přípravě, dobře zakamuflovaná vražda! Stovky milenek z celé republiky tehdy zaplakalo a disidenti přišli o jedno z významných kontaktních míst v ulici V. Křena ve Všenorech! Nikdy jsem neměl možnost předat několik jeho osobních věcí a fotek jeho sestře nebo jeho dcerám.

 • Danny 29. 3. 2012 22:14 Reagovat 3 1

  Vyšetřovatel Karla Lukase

  Příslušník, který vyšetřoval Karla Lukase se jmenoval Theodor Bělecký.

 • Jiří Řezník 29. 12. 2011 15:06 Reagovat 0 3

  Jak to bylo s vraždou Jana Masaryka

  více viz zde http://www.vasevec.cz/blogy/medialni-vrazda-jana-masaryka-temer-v-primem-prenosu-aneb-kytickou-zacalo-kytickou-konci

 • mudrlantko 19. 2. 2011 21:48 Reagovat 16 4

  K prípadu P.Švandy

  Švanda sa choval infantilne. Provokoval komunistov (napr. nešiel voliť), šíril samizdaty na akademickej pôde, schádzal sa s disidentmi s čím sa pochvaľoval. Komunisti a ŠtB-áci vedeli o ňom veľa. Chceli sa ho zbaviť, preto mu dali devízový prísľub a súhlas na vycestovanie, očakávali, že emigruje. On neemigroval, naopak v Taliansku sa stretal s luďmi z VR a svojim prastríkom p.Špidlíkom. Doma po návrate z Talianska hovoril o potrebe podávať informácie pre VR. No blbosť, za blbosťou. ŠtB-ci ho považovali za nebezpečnejšieho ako v skutočnosti bol. Naviac komunisti sa obávali pápeža J.Pavla II. a katolíckeho disidentu. Mne to viac pripadá, že bol nezodpovedný voči sebe a svojmu okoliu a i veci- myšlienke, pre ktorú chcel robiť. Pripadá mi to celé, že bol záujmom ŠtB-ákov zaskočený a nevedel ako z toho von. Musel byť pod obrovským tlakom, lenže asi ani tomu nepodlahol, tak ho jednoducho zavraždili. Kiež by sa vražda vysvetlila.

  « | | 1 2 3 4 5 | | » (9)

Pošlete svůj komentář

E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.

Položky označené * jsou povinné.

Sledujte diskusi e-mailem

Příspěvky zadané do diskuse vám budeme posílat na zadanou e-mailovou adresu. Na konci každé zprávy bude odkaz pro odhlášení.

Položky označené * jsou povinné.

Pošlete svou připomínku

Položky označené * jsou povinné.

» Pravidla diskuse na webu České televize

» Nahlásit nevhodnou diskusi