Hřiště 7

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 0  
Sdílet
| Poslat odkaz

Místo plné her, pohádek a báječných setkání. Holčička Mila nám bude vyprávět o oslu Elvisovi, v soutěži o Zlatý oříšek dětských diváků ČT vyzpovídá Luděk nového soutěžícího a představíme si další zajímavé prarodiče. Chybět nebude ani baletní cvičení, animovaná písnička, Jůheláci, ani žádný z vašich oblíbených seriálů. Moderuje Lucie Pernetová.

Lucie a děti nám opět ukážou, jak vypadá jarní den plný zábavy! Holčička Mila nám bude vyprávět o oslu Elvisovi. V soutěži o Zlatý oříšek dětských diváků ČT vyzpovídá Luděk nového soutěžícího. Představíme si další zajímavé prarodiče. Jů, Hele a Muf se vydají vstříc dalšímu společnému dobrodružství. Chybět nebude ani baletní cvičení, animovaná písnička a žádný z vašich oblíbených seriálů. Moderuje Lucie Pernetová.

O Mikešovi č. 21 (Tajemný kocourek), Otevři dveře č. 25, Mila č. 9 (Elvis), Taneční rozcvičky, Pohádky z lesa č. 2 (Jak se zvířátka z lesa málem odstěhovala), Teď vedou babička s dědou č. 8, Čarodějnice školou povinné č. 12 (Mladí lichotníci), Co možná nevíte, Příběhy Jů a Hele, Minuta v muzeu č. 29, Děti kreslí písničky, My z konce světa č. 13 (Loučení)

Pohádky z lesa č. 2
Sedmidílný seriál pohádkových příběhů z hájovny, kde žijí společně s babičkou a tatínkem Anička a Martin. Lesy jsou plné zvěře a na pasece u jezera každé ráno tančí krásná víla Duběnka. Všichni by spokojeně žili v klidu a míru nebýt neustálých nástrah, které všem obyvatelům lesa chystá vládce skal Hromberon se svým poťouchlým sluhou Plesnivcem. Vládce Skalní říše, který touží získat vílu Duběnku za ženu, vymyslí novou lest. Se sluhou Šutrýsem způsobí v lese tak nesnesitelný rámus, že všechna zvířata utečou pryč. Naštěstí všechno zachrání bystrý lesník Filip se svými dětmi Martinem a Aničkou.

Mila č. 9
Elvis je nadaný muzikant, ale protože je osel, lidé ho vždy vypískají. Spojí se proto s Konrádem, který hru jen předstírá a Elvis za něj hraje za plentou. Vše vyjde najevo a tentokrát je s ostudou vypískán Konrád.

My z konce světa č. 13
Rodina opouští hory. Pro nikoho to ale není lehké. Nesmějí si vzít do města psy a hledají pro ně nové majitele. Odkazují jednoho klukům, druhého si vezme Liva. Nejtěžší je odchod pro tatínka, ačkoli nastupuje jako vedoucí obrovského hotelu a není pochyb, že při svých schopnostech bude úspěšný. Odjezd pozdrží malá Gábina, která se zabarikádovala s Barym a Bojarem na posedu. Krmí je řízky a odmítá slézt, pokud si oba psy nebudou děti moci vzít s sebou. A tak se z hor stěhují i Bary a Bojar a při odjezdu jim mávají všichni kamarádi.

Video není k dispozici. » Videoarchiv

Diskuse diváků
 • Vítek 9. 9. 2017 09:05

  chci zpátky hřiště 7

  Moc bych chtěl aby hřiště 7 bylo zpátky bylo to super ty rána když jsem vstal a díval jsem…

 • Pavla 14. 5. 2012 22:29

  u Kabaretu se bavíme všichni

  velké poděkování všem z Kabaretu - perfektní a vtipné ztvárnění, každé nedělní ráno má naše rodinka díky…

 • Honza 11. 3. 2012 08:45

  Klip

  No to jsem dnes ráno nestačil zírat, po skončení kabaretu, který se našemu 5-ti letému líbí se ob…

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, přímo na Českou televizi.

Napsat do televize Vstoupit do diskuse

Stopáž: 131 minut – Rok výroby: 2009 – P  4:3
Žánr: Zábava | Pro děti a mládež
Tento díl ve vysílání

Tento díl pořadu v současnosti nevysíláme. Můžete si však nechat zaslat zprávu, pokud se objeví v aktuálním vysílání:

Nastavit připomenutí

Starší data vysílání najdete kliknutím na následující odkaz.

Hledat všechna vysílání:
pořadu / tohoto dílu

Edice ČT
Jů a Hele na křtu nové knihy a DVD

V příjemné a uvolněné atmosféře proběhl dne 16. září 2009 ve venkovních prostorách České televize křest nové publikace Angličtina s Jů a Hele (zatím 1. díl) autorky Jany Lightburn a DVD Chaloupka na vršku podle námětu a scénáře Šárky Váchové a Pavla Cmírala z produkce Edice ČT.