Hřiště 7

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 0  
Sdílet
| Poslat odkaz

Území plné her, pohádek a báječných setkání. Mach a Šebestová, Martin Snílek, Aleš, Čenda, Bořík i Mirek, také ovečka Shaun, Krysáci a kamarádi ze seriálu Tajemství nových dinosaurů zažívají další velká dobrodružství.

Začíná Hřiště 7 a s ním i spousta báječných a veselých pohádkových příběhů. Mach s Šebestovou se vydají léčit Kropáčkovu angínu, Martin Snílek se dnes promění v příliš opravdového robota, pokračují i velká dobrodružství Aleše, Čendy, Boříka a Mirka a samozřejmě také kamarádů ze seriálu Tajemství nových dinosaurů.

Mach a Šebestová (Kropáček má angínu), Martin Snílek č. 22 (Příliš opravdový robot), Taneční rozcvičky č. 28, Ovečka Shaun č. 22 (Bitzer zasahuje), Přelety vrabčáka Lojzy č. 4, Strašidla a spol. č. 4 (Chrousti na šalvěji), Minuta v muzeu č. 4, Krysáci č. 3 (Slimák Ferdinand), Co možná nevíte (Podzim s Krysáky), Příběhy Jů a Hele (Kuličky), Čas zakládání č. 13 (Najděte lékaře!), Ankety 1938 (Mnichovská dohoda), Tajemství nových dinosaurů č. 4 (Potvůrky)

Mach a Šebestová (Kropáček má anginu)
Mach a Šebestová se rozhodli, že vyléčí spolužáka. Pomocí sluchátka se zmenšili a dostali se do Kropáčkova krku a tam rejžákem zlikvidovali bacily. Doktor se nestačil divit, jak se Kropáček brzy uzdravil.

Strašidla a spol. č. 4 (Chrousti na šalvěji)
Aleš a kluci nesou Theovi kastrůlky s nechutnou stravou. Na Malostranském náměstí je z velkého bouráku pozorují pistolníci Kevin a Joe. Když kluci zmizí v paláci, vydají se Kevin a Joe v jejich stopách. Zatímco kluci předkládají Theovi první pokrm – chrousty na šalvěji, pistolníci v jednom místě na dřevěných palácových schodech vyříznou otvor a ještě nastraží pekelný stroj. K údivu kluků Theovi všechno chutná. Portrét rytíře nakopne Kevina a ten ve zmatku proletí dírou ve schodech, nastraženou na Thea. Hluk upozorní kluky a Thea na vetřelce, kteří prchají k svému autu. Potlučeného Kevina vleče Joe na zádech. Theo vyjde před palác a pomocí zamrzlíka Kevina a Joea na sedadlech v autě zkamení. Kluci se zatím dohodnou, že akci na Theovo vysvobození zastaví, protože se jim ještě jeho strašidelné schopnosti mohou hodit. Doktor Škubánek prosí Thea, aby pistolníky oživil. Theo souhlasí pod podmínkou, že pistolníci i pan doktor už přestanou otravovat. Škubánek mu dá čestné slovo.

Video není k dispozici. » Videoarchiv

Diskuse diváků
 • Vítek 9. 9. 2017 09:05

  chci zpátky hřiště 7

  Moc bych chtěl aby hřiště 7 bylo zpátky bylo to super ty rána když jsem vstal a díval jsem…

 • Pavla 14. 5. 2012 22:29

  u Kabaretu se bavíme všichni

  velké poděkování všem z Kabaretu - perfektní a vtipné ztvárnění, každé nedělní ráno má naše rodinka díky…

 • Honza 11. 3. 2012 08:45

  Klip

  No to jsem dnes ráno nestačil zírat, po skončení kabaretu, který se našemu 5-ti letému líbí se ob…

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, přímo na Českou televizi.

Napsat do televize Vstoupit do diskuse

Stopáž: 130 minut – Rok výroby: 2008 – P  4:3
Žánr: Zábava | Pro děti a mládež
Tento díl ve vysílání

Tento díl pořadu v současnosti nevysíláme. Můžete si však nechat zaslat zprávu, pokud se objeví v aktuálním vysílání:

Nastavit připomenutí

Starší data vysílání najdete kliknutím na následující odkaz.

Hledat všechna vysílání:
pořadu / tohoto dílu

Edice ČT
Jů a Hele na křtu nové knihy a DVD

V příjemné a uvolněné atmosféře proběhl dne 16. září 2009 ve venkovních prostorách České televize křest nové publikace Angličtina s Jů a Hele (zatím 1. díl) autorky Jany Lightburn a DVD Chaloupka na vršku podle námětu a scénáře Šárky Váchové a Pavla Cmírala z produkce Edice ČT.