Hřiště 7

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 0  
Sdílet
| Poslat odkaz

Území plné pohádek, her a báječných setkání! Mimo jiné vás čekají Jů, Hele, Muf, ovečka Shaun, Černý blesk, kamarádi z Území bílých králů a samozřejmě i Filip s dětmi a také spisovatel Michal Vieweg.

8:50 Území bílých králů (5/7) Výlet

Pohádková angličtina, Příběhy Jů a Hele, Nová dobrodružství Černého Bleska (Koňská síla), Taneční rozcvičky, Ovečka Shaun (Býk), Co možná nevíte – Dělání, dělání, Území bílých králů (Výlet)

Blíží se Velikonoce, příroda voní jarem, a tak není divu, že veselá nálada vládne i na hřišti. Filip si dneska bude s dětmi především hrát. Ovšem chybět nebudou ani výlety za hrdiny našich pohádek a seriálů! Luděk pozval na hřiště milého hosta Michala Viewegha, aby si s ním popovídal o povolání spisovatele. Mufova zloduchparáda je v plném proudu a kdo ví, zda Jů a Hele dneska odolají svému strachu?! Chybět nebude ani Martin Pořízek a jeho taneční rozcvička ve stylu eletric boogie. A těšit se můžete také na pokračování soutěže o Zlatý oříšek dětských diváků České televize!

Území bílých králů 5/7 (Výlet)
Původní televizní seriál, v němž hlavní roli hraje napínavé pátrání po pachateli, který ohrožuje unikátní stádo bílých jelenů.
Děti obětavě pomáhaly při záchraně bílých jelenů a teď je čeká slíbený vodácký výlet. Jede s nimi i koza Líza, jen Honza zůstává doma. Musí jako vždy, pomáhat v hostinci svého strýce. Rozvodněná řeka však zhatí plány výletníků, ale paní učitelka a její bratr vymyslí dětem jiný program. Jede se do Prahy. Mezitím spadne malý Pepánek do podzemní chodby a jen náhodou je zachráněn psem Bleskem. Poručík Klepetka má zase o záhadu víc, když v podzemí objeví zvláštní poklad. Klid není ani v oboře. Někdo z ní vypustil bílé jeleny.

Video není k dispozici. » Videoarchiv

Diskuse diváků
 • Vítek 9. 9. 2017 09:05

  chci zpátky hřiště 7

  Moc bych chtěl aby hřiště 7 bylo zpátky bylo to super ty rána když jsem vstal a díval jsem…

 • Pavla 14. 5. 2012 22:29

  u Kabaretu se bavíme všichni

  velké poděkování všem z Kabaretu - perfektní a vtipné ztvárnění, každé nedělní ráno má naše rodinka díky…

 • Honza 11. 3. 2012 08:45

  Klip

  No to jsem dnes ráno nestačil zírat, po skončení kabaretu, který se našemu 5-ti letému líbí se ob…

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, přímo na Českou televizi.

Napsat do televize Vstoupit do diskuse

Stopáž: 129 minut – Rok výroby: 2008 – P  4:3
Žánr: Zábava | Pro děti a mládež
Tento díl ve vysílání

Tento díl pořadu v současnosti nevysíláme. Můžete si však nechat zaslat zprávu, pokud se objeví v aktuálním vysílání:

Nastavit připomenutí

Starší data vysílání najdete kliknutím na následující odkaz.

Hledat všechna vysílání:
pořadu / tohoto dílu

Edice ČT
Jů a Hele na křtu nové knihy a DVD

V příjemné a uvolněné atmosféře proběhl dne 16. září 2009 ve venkovních prostorách České televize křest nové publikace Angličtina s Jů a Hele (zatím 1. díl) autorky Jany Lightburn a DVD Chaloupka na vršku podle námětu a scénáře Šárky Váchové a Pavla Cmírala z produkce Edice ČT.