Hřiště 7

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 0  
Sdílet
| Poslat odkaz

Území plné pohádek, her a báječných setkání! Čekají vás nejen Jůheláci, Gargantua, Klauník Notík a Návštěvníci, ale i nový kamarád Kalle Blomquist ze seriálu Ohrožené prázdniny.
9:05 Návštěvníci 12/15
Už jen 177 dní zbývá vědecké expedici z budoucnosti, aby zachránila Zemi před hrozící katastrofou (1983). V hlavních rolích: J. Bláha, J. Dvořák, D. Novotný a D. Patrasová. Scénář O. Hofman a J. Polák. Kamera J. Macháně. Režie J. Polák

Na hřišti se dnes bude střídat jedna návštěva za druhou – mladí herci ze Slovenska, studentka Nancy z Afriky, Návštěvníci z daleké budoucnosti a mnozí další, ale dokonce se potvrdí, že i dospělí si umějí hrát!

Pohádková angličtina, Klauník Notík (Rytmus), Gargantua (Obléhání Chinonu), Příběhy Jů a Hele (Muf a řada příhod), Cecilka a Pepíno, To musíš vidět!, Ohrožené prázdniny, Co nevíte o Africe II (Oblékání), Alotria Michala Nesvadby, Návštěvníci (Peníze z hvězd).

Ohrožené prázdniny
V druhé části televizního filmu podle knihy Astrid Lindgrenové „Svěřte případ Kallovi“ se Eva Lotta stává důležitou svědkyní při vyšetřování vraždy lichváře Grena a její popularita v městečku vzrůstá. Neznámý dárce jí dokonce pošle oblíbenou čokoládu, kterou holčička naštěstí neochutná.

Peníze z hvězd
Když Návštěvníci u rybníka přebírají zásilku peněz z budoucnosti netuší, že je sleduje děda Drchlík. Oslnivá záře, která akci provází, dědu oslní a ten se málem utopí. Návštěvníci jej dopraví do jeho chalupy a děda se nečekaně brzy vzpamatuje. Užasnou, když jim řekne, že peníze, které dostali, už dávno neplatí. V tu chvíli pokládá akademik Richard za nutné vysvětlit, že jsou z budoucnosti. Ale dědu Drchlíka to nijak neohromí. Mnohem víc jej zajímají noviny, do nichž byly peníze z „hvězd“ zabaleny.

Video není k dispozici. » Videoarchiv

Diskuse diváků
 • Vítek 9. 9. 2017 09:05

  chci zpátky hřiště 7

  Moc bych chtěl aby hřiště 7 bylo zpátky bylo to super ty rána když jsem vstal a díval jsem…

 • Pavla 14. 5. 2012 22:29

  u Kabaretu se bavíme všichni

  velké poděkování všem z Kabaretu - perfektní a vtipné ztvárnění, každé nedělní ráno má naše rodinka díky…

 • Honza 11. 3. 2012 08:45

  Klip

  No to jsem dnes ráno nestačil zírat, po skončení kabaretu, který se našemu 5-ti letému líbí se ob…

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, přímo na Českou televizi.

Napsat do televize Vstoupit do diskuse

Stopáž: 131 minut – Rok výroby: 2007 – P  4:3
Žánr: Zábava | Pro děti a mládež
Tento díl ve vysílání

Tento díl pořadu v současnosti nevysíláme. Můžete si však nechat zaslat zprávu, pokud se objeví v aktuálním vysílání:

Nastavit připomenutí

Starší data vysílání najdete kliknutím na následující odkaz.

Hledat všechna vysílání:
pořadu / tohoto dílu

Edice ČT
Jů a Hele na křtu nové knihy a DVD

V příjemné a uvolněné atmosféře proběhl dne 16. září 2009 ve venkovních prostorách České televize křest nové publikace Angličtina s Jů a Hele (zatím 1. díl) autorky Jany Lightburn a DVD Chaloupka na vršku podle námětu a scénáře Šárky Váchové a Pavla Cmírala z produkce Edice ČT.