iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
29. 12. 2013
09:00 na ČT1

1 2 3 4 5

8 hlasů
11887
zhlédnutí

Toulavá kamera

Tři králové — Keramika z Kosího hnízda — Děčínská ZOO — Litoměřice a okolí — Muzeum motokol — Památné stromy

29 min | další Magazíny »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Tři králové

  1:27 do playlistu

  Tři králové
  Za konec vánočního období většina z nás považuje svátek Tří králů. V ten můžeme být i dnes svědky obchůzek koledníků, po nichž zůstávají nad dveřmi domů iniciály K, M a B. Tradici tříkrálových obchůzek si připomeneme v Muzeu lidových staveb v Kouřimi.

 • Keramika z Kosího hnízda

  5:46 do playlistu

  Keramika z Kosího hnízda
  Zahradní, užitná i dekorační či reliéfní keramika nás okouzlí při návštěvě "Kosího hnízda". Našimi hostiteli budou ve Vrbici nedaleko Poděbrad manželé Monika a Jiří Kosovi. Nejspíš ani nemusíme dodávat, že jsou oba keramiky.

 • Děčínská ZOO

  10:07 do playlistu

  Děčínská ZOO
  Do ZOO míří většina z nás především v jarních nebo letních měsících. Pokud si cestu za zvířaty ale dopřejete v zimě, nemusíte se vůbec bát, že byste přišli zkrátka. My vás zavedeme do děčínské zahrady a uvidíte, že se nudit nebudete.

 • Litoměřice a okolí

  14:09 do playlistu

  Litoměřice a okolí
  Litoměřice jsme si už společně prohlédli a připomněli jsme si i chvíle, které tu prožil Karel Hynek Mácha. Tentokrát se porozhlédneme nejen po městě, ale taky po jeho okolí.

 • Muzeum motokol

  18:16 do playlistu

  Muzeum motokol
  Muzeum motokol si společně prohlédneme v Horní Radouni nedaleko Jindřichova Hradce. Před třemi roky tam dva kamarádi v prostorách školy zpřístupnili poklady ze svých sbírek. A na co se můžete těšit?

 • Památné stromy

  22:17 do playlistu

  Památné stromy
  Když vás pozveme na Karlštejnsko, nejspíš budete čekat výlet do dávné historie naší země. Nás ale v oblíbeném turistickém regionu čeká putování naučnou stezkou mezi památnými stromy.

 • Soutěž

Přehrát vše