iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
29. 9. 2018
09:00 na ČT :D

1 2 3 4 5

1 hlas
2130
zhlédnutí

Tamtam

Dvojice animovaných dobrodruhů pro vás vybírá tipy na ty nejzajímavější víkendové akce a události na výlety s dětmi.

19 min | další Děti a mládež »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Slavnosti brambor 2018

  0:59 do playlistu

  Slavnosti brambor 2018
  Máte rádi brambory? Pak si nenechte ujít Slavnsoti brambor! Profesionální kuchaři budou po celý den převádět bramborovou show a výsledek budete moci ochutnat. A rovnou se třeba zapojit i do soutěže o největšího jedlíka bramborových šišek s mákem!

 • Habrová street

  1:41 do playlistu

  Habrová street
  Multifunkční hřiště Habrová v Praze se otevře pro všechny milovníky koleček. Přední čeští jezdci to tady roztočí na bruslích, skejtech, kolech i koloběžkách. Ale nemusíte se jenom dívat. Na téhle akci se můžete i něčemu přiučit.

 • PAT a MAT – interaktivní výstava pro celou rodinu

  2:31 do playlistu

  PAT a MAT – interaktivní výstava pro celou rodinu
  Dva věčný nešikové–kutilové Pat a Mat jsou na Chvalském zámku! Na výstavě věnované těmto legendárním postavičkám najdete scény a loutky z oblíbeného večerníčku, budete se moci zúčastnit animačních dílen, navštívit hernu a fotokoutek. Seznámíte se s historií natáčení tohoto seriálu, a to není zdaleka vše!

 • Drakiáda pod Petřínem

  5:50 do playlistu

  Drakiáda pod Petřínem
  Do zahrad Nemocnice Milosrdných sester sv. Karla Boromejského se slítne spousta draků. Přijďte si sem nějakého taky vyrobit a třeba s ním vyhrajete soutěž. Vedle draků budou vzduchem poletovat i bubliny. Navíc dorazí divadelní soubor Buchty a loutky.

 • Sundání draka z věže Staré radnice v Trutnově

  6:20 do playlistu

  Sundání draka z věže Staré radnice v Trutnově
  Na počest svátku sv. Michala drakobijce opustí kovový drak věž trutnovské Staré radnice a během zimy bude střežit město z podzemí. A aby nebyl smutný, rozloučíme se s ním hezky zvesela. Zahraje živá kapela, nebudou chybět ani soutěže a najde se i něco na zub.

 • Víkend rozhleden v Zoo Olomouc

  7:06 do playlistu

  Víkend rozhleden v Zoo Olomouc
  Olomoucká zoo se jako jediná zoo u nás pyšní kovovou vyhlídkovou věží. Tuto sobotu vás po cestě na její vrchol čeká velká soutěž! Deset kvízových otázek na deseti mezipatrech a na vyhlídkové plošině jako bonus superotázka. To všechno v rámci akce Víkend rozhleden!

 • Galerie ocelových figurín

  7:34 do playlistu

  Galerie ocelových figurín
  Objevte kovové sochy inspirované postavami z pohádek, sci-fi filmů či hudebními hvězdami, ale i automobily! Za sochami do Galerie ocelových figurín můžete vyrazit do Prahy každý den od 10:00.

 • Den železnice v Ostravě

  11:11 do playlistu

  Den železnice v Ostravě
  Oslavte v Ostravě regionální svátek železničářů. Těšit se můžete na jízdy zvláštními vlaky a otevřou se pro vás i zajímavá místa, kam se běžní cestující nedostanou! Akce se bude odehrávat ve stanicích Ostrava hlavní nádraží a Bohumín.

 • Hornické slavnosti

  11:51 do playlistu

  Hornické slavnosti
  Zdař Bůh. Nenechte si ujít Hornické slavnosti v Zastávce i ve Zbýšově u Brna. Připraveny jsou dílničky a soutěže pro děti, divadlo, hudba či veteráni z Březníka. Díky putovací hře blíže poznáte zbýšovskou haldu, těžní věž dolu Simson či muzejní expozice MPŽ!

 • Festival na rohu 2018

  12:34 do playlistu

  Festival na rohu 2018
  Vyrazte na festival s celou rodinou! Festival Na rohu zahájí Živé obrázky Křince za první republiky a česká swingová kapela roztančí celou zahradu zámku. Připravena jsou divadelní představení, čtení pro nejmenší, tančírna, dílničky a k tomu dobré jídlo. Otevřou se také dveře zámku s interaktivní prohlídkou.

 • Dětské prohlídky na zámku Frýdlant

  13:16 do playlistu

  Dětské prohlídky na zámku Frýdlant
  Jak se dříve žilo a hospodařilo na hradě ve Frýdlantu? To vám prozradí hravá prohlídka pro malé i velké zvědavce. Budete si moci sednout na královské křeslo, vzít si do ruky meč a na cestu si namalovat obrázek.

 • Noc vědců 2018

  16:36 do playlistu

  Noc vědců 2018
  Může být věda zábavná? Přesvědčte se sami na Noci vědců. Např. v Biologickém centru Akademie věd v Českých Budějovicích pro vás připravili dobrodružnou hru, zábavné experimenty a ukázky živých organismů. V liberecké iQLANDII se chystá vědecko-zábavní show a zábavné pokusy si můžete vyzkoušet i v Plzni v Techmanii.

 • Soutěž
 • Rekapitulace

Přehrát vše

Související