iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
6. 1. 2018
09:00 na ČT :D

1 2 3 4 5

0 hlasů
3314
zhlédnutí

Tamtam

Dvojice animovaných dobrodruhů pro vás vybírá tipy na ty nejzajímavější víkendové akce a události na výlety s dětmi.

19 min | další Děti a mládež »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Tříkrálový běh

  1:13 do playlistu

  Tříkrálový běh
  Tříkrálový závod v běhu se běží v sobotu odpoledne ve Zlivu. Registrovat se můžete buď na webu sportovního klubu Zliv nebo ve 13 hod. přímo na místním fotbalovém stadionu, kde je zároveň start i cíl. Startovné je dobrovolné, délky tras jsou rozděleny do 7 kategorií a kdo bude potřebovat, může se v klubovně ohřát, odpočinout si a nabaštit se.

 • Tříkrálový pochod k Ježíšku

  1:57 do playlistu

  Tříkrálový pochod k Ježíšku
  V Plzni se v neděli odpoledne koná již tradiční Tříkrálový pochod k Ježíšku. Průvod půjde z náměstí Republiky až ke kostelu U Ježíška, kde bude nachystaný ozvučený živý betlém.

 • Kašpárek se vrací

  2:59 do playlistu

  Kašpárek se vrací
  Na výstavě ve Vlastivědném muzeu v Olomouci je ještě o tomto víkendu k vidění přes tři stovky loutek od šikovných českých autorů. Dozvíte se tady, že jsme se už dávno stali loutkářskou velmocí a hlavně se na vlastní oči přesvědčíte proč.

 • Kouzelný svět počítačových her na Špilberku

  3:50 do playlistu

  Kouzelný svět počítačových her na Špilberku
  Počítačové hry mohou být i pohádkově krásné, dovedou bystřit ducha a rozvíjet fantazii. Dokážou vám to na výstavě Kouzelný svět počítačových her, na níž uvidíte tvorbu tří českých počítačových studií.

 • Vánoční ozdoby

  7:19 do playlistu

  Vánoční ozdoby
  Poslední dva vánoční dny můžete strávit v regionálním muzeu Mělník na tradiční výstavě věnované zdobení vánočních stromečků. Visí tu ozdoby skleněné i lidové z přírodních materiálů, jsou tu perníčky, ale i světýlka nebo historické vánoční řetězy.

 • Putování za betlémskou hvězdou

  7:45 do playlistu

  Putování za betlémskou hvězdou
  Sládečkovo vlastivědné muzeum v Kladně se vydává na pomyslnou pouť do Betléma. Vyřezávané, dřevěné, ale také papírové nebo prostorové betlémy uvidíte na výstavě, která zároveň vysvětluje význam jednotlivých scén a postav.

 • Interaktivní výstava Anděl Páně 2

  8:46 do playlistu

  Interaktivní výstava Anděl Páně 2
  Pohádku Anděl Páně 2 si můžete připomenout v Českém Krumlově. Krumlovský klášter Klarisek bude totiž až do konce března převlečený za filmový atelier.

 • Hvězdné povídání

  12:10 do playlistu

  Hvězdné povídání
  V mosteckém planetáriu se v neděli rozzáří hvězdná obloha v plné parádě, a to i s komentářem. To aby se všichni začínající hvězdáři starší 5 let dokázali přesně zorientovat na noční obloze. Speciální dětský program tu začíná přesně ve tři hodiny odpoledne.

 • Rytíři nebes

  12:56 do playlistu

  Rytíři nebes
  Rytíři nebes je výstava věnovaná letcům, technikům a vůbec veškerému personálu z Královského letectva britských ozbrojených sil (RAF) za II. světové války. Brněnské technické muzeum je domovem rytířů nebes až do 18. února.

 • Koncert festivalu dětských talentů

  16:17 do playlistu

  Koncert festivalu dětských talentů
  V Praze vrcholí Dětský mezinárodní festival. Mladí umělci z celého světa na sobotním odpoledním koncertě předvedou svá hudební, taneční a jiná vystoupení.

 • Karlštejnský poklad

  16:55 do playlistu

  Karlštejnský poklad
  Pospíchejte na výstavu Karlštejnský poklad neboli kultura císařského dvora Karla IV. Uvidíte tu spoustu zlata, stříbra a drahého kamení, nádherné šaty a samozřejmě taky šperky a různé módní doplňky. Opravdový poklad můžete na Karlštejně obdivovat už jen tento víkend mezi 10–15 hod.!

 • Soutěž
 • Rekapitulace

Přehrát vše

Související