iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
3. 6. 2012
09:45 na ČT2

1 2 3 4 5

1 hlas
9066
zhlédnutí

Máte mě!

Liška (ne)domácí — Deset povelů pro lva — Třicetiletá kočka

14 min | další Magazíny »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Liška (ne)domácí

  0:45 do playlistu

  Liška (ne)domácí
  Liška je pohádkové zvíře. Chytrá, rychlá a v člověku umí číst jako v knize. Tentokrát uvidíte, jak se pohádka stala realitou. A pokud někdo při četbě o chytré kmotře lišce zapochyboval, že by uměla otevřít šuplík u stolu, vězte, že autor byl zcela jistě inspirován skutečným liščím temperamentem. Ája je liška, která má svou zimní zahradu a kamarádí s černobílou kočkou.

 • Deset povelů pro lva

  5:56 do playlistu

  Deset povelů pro lva
  Lidi mají různé nápady. Třeba vyšlechtit psa, který vypadá jako lev. Je to jako v Saturninovi. Někomu stačí kochat se nápadem, někdo ho uskuteční. A tak přišel na svět veliký mocný chlupatý pes leonberger. Dozvíte se, jak se o takového šedesátikilového mazlíka starat a jak ho vychovávat.

 • Třicetiletá kočka

  10:52 do playlistu

  Třicetiletá kočka
  Burmilla je kočička, jejímiž předky jsou perská činčila a kočka barmská. Říká se o ní, že je více psem, než kočkou, a proto i od člověka vyžaduje více pozornosti. Nechce žít vedle člověka, chce žít s ním. Je velmi vynalézavá v hledání zábavy a smutná o samotě. Burmilly by měly být doma vždycky alespoň dvě. A nebo tuhle společenskou kočku můžete chovat s pejskem. Toto plemeno je mladé pouhých třicet let.

Přehrát vše