iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
29. 4. 2012
11:30 na ČT2

1 2 3 4 5

4 hlasy
4054
zhlédnutí

Máte mě!

Mangusta hledá kamaráda — Uši nejen sluší — Partička

13 min | další Magazíny »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Mangusta hledá kamaráda

  0:54 do playlistu

  Mangusta hledá kamaráda
  Malý Tiko má kamarádů dost, jenže lidských. A on by tak moc potřeboval mangustí smečku. Když se mangusta ocitne na světě samotná, ví, že je to pro ni rozsudek smrti. Půlroční kluk Tiko zatím kamarádí s papoušky, se psem, s lemurem. Neznáte mangustí slečnu, která je taky Zn.: sama?

 • Uši nejen sluší

  5:34 do playlistu

  Uši nejen sluší
  Většina pejskařů si ani neuvědomuje, jak důležitá je pozornost věnovaná psím uším. Když pes začne klepat hlavou a drbat se, je už většinou zaděláno na pořádný problém. Veterinář, předepíše kapky a pejskovi se uleví. Majitel se zaraduje, ukončí léčbu, a to je většinou předčasné. Proto se psům ušní choroby vracejí a stávají se chronické. Jau! Umíte si představit, jak moc je to nepříjemné?

 • Partička

  10:14 do playlistu

  Partička
  Různorodé zvířecí kolektivy jsou známe z pohádek i anekdot. A my jeden známe i ze života. Koza, koník a dva psi – partička k pohledání, když se na vodítkách venčí za humny. Auta i vlaky přibržďují. Lidi kroutí hlavami a fotí. Ale je to jen další důkaz, že nejen člověku je těžko samotnému. I zvířata potřebují kamarády a parťáky do života.

Přehrát vše