iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
26. 2. 2012
10:50 na ČT2

1 2 3 4 5

1 hlas
7420
zhlédnutí

Máte mě!

Tři v jednom — Jedovatý člen rodiny — Koňská záchranka

14 min | další Magazíny »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Tři v jednom

  0:51 do playlistu

  Tři v jednom
  Jen opravdu velcí milovníci psů vědí, koho si představit, když se řekne griffon. Malí belgičtí pejskové nabízejí slušnou škálu barevných kombinací i chlupatosti. Chcete-li mít pejska, kterého snadno otřete hadříkem – je tu brabantský griffon. Chcete-li mít doma hvězdu filmu Lepší už to nebude, volte griffonka bruselského. A pokud potřebujete strašit zlobivé děti, není nad griffonka belgického. Samozřejmě se roztomilého malého čertíka nikdo nebojí, ale dívejte se. Dozvíte se i řadu jiných zajímavostí kolem tohoto plemene.

 • Jedovatý člen rodiny

  5:06 do playlistu

  Jedovatý člen rodiny
  Nemusí to být vždy jen protivný strýček. Milovníci hadů mohou mít doma takových jedovatých kousků i víc. Zamýšlíme se nad tím, proč jsou hadi jedovatí a zda je vůbec doma chovat. Řeč bude tedy nejen o hadech,. Ale hlavně o lidech.

 • Koňská záchranka

  10:07 do playlistu

  Koňská záchranka
  Kůň je z kamarádů nejtěžších. I to byl důvod, proč se v minulosti museli lidi se svými věrnými koníky rozloučit navždy. Když si kůň v minulosti zlomil nohu, byl to jeho konec. Dnes je doba příznivější a veterinární péče si s s koňskou zlomeninou umí poradit. Zbývá jen vyřešit transport. Koňská záchranka z Brna umí pomoci nejen koním, ale i krávám a velbloudům a dalším zvířatům podobné velikosti a váhy.

Přehrát vše