15 minut
Máte mě!

26. únor 2012

Obsah dílu

Tři v jednom — Jedovatý člen rodiny — Koňská záchranka

Části dílu

00:51
Tři v jednom
  Jen opravdu velcí milovníci psů vědí, koho si představit, když se řekne griffon. Malí belgičtí pejskové nabízejí slušnou škálu barevných kombinací i chlupatosti. Chcete-li mít pejska, kterého snadno otřete hadříkem – je tu brabantský griffon. Chcete-li mít doma hvězdu filmu Lepší už to nebude, volte griffonka bruselského. A pokud potřebujete strašit zlobivé děti, není nad griffonka belgického. Samozřejmě se roztomilého malého čertíka nikdo nebojí, ale dívejte se. Dozvíte se i řadu jiných zajímavostí kolem tohoto plemene.
  05:06
  Jedovatý člen rodiny
   Nemusí to být vždy jen protivný strýček. Milovníci hadů mohou mít doma takových jedovatých kousků i víc. Zamýšlíme se nad tím, proč jsou hadi jedovatí a zda je vůbec doma chovat. Řeč bude tedy nejen o hadech,. Ale hlavně o lidech.
   10:07
   Koňská záchranka
    Kůň je z kamarádů nejtěžších. I to byl důvod, proč se v minulosti museli lidi se svými věrnými koníky rozloučit navždy. Když si kůň v minulosti zlomil nohu, byl to jeho konec. Dnes je doba příznivější a veterinární péče si s s koňskou zlomeninou umí poradit. Zbývá jen vyřešit transport. Koňská záchranka z Brna umí pomoci nejen koním, ale i krávám a velbloudům a dalším zvířatům podobné velikosti a váhy.
    Přehrát celé video
    Stopáž14 minut
    Další díl
    4. březen 2012

    Máte mě! na sociálních sítích

    Napište nám