iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
15. 1. 2012
10:55 na ČT2

1 2 3 4 5

5 hlasů
3876
zhlédnutí

Máte mě!

Stresy malé Tessy — Flóra versus fauna — Naježený myšák Mickey

13 min | další Magazíny »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Stresy malé Tessy

  0:48 do playlistu

  Stresy malé Tessy
  Tessy se učila ve středisku pro vodicí psy a byla velmi nadějná studentka. Jednoho rána se na dvoře vyděsila letícího balónu, který zrovna nad její hlavou vydal hrozivý zvuk. Tessy se pak 14 dní bála vyjít z domu. Tento šok způsobil konec její kariéry. Paní cvičitelka nad ní ovšem nezlomila hůl. Uvidíte další osudy labradorky Tessy i její novou rodinu.

 • Flóra versus fauna

  5:32 do playlistu

  Flóra versus fauna
  Vzpomeňte na nemilosrdnou Adélu, jak povečeřela psisko a ještě si pochutnala. Tentokrát je řeč nikoli o psech, nýbrž o kočkách, a nikoli o masožravkách, ale o opačně vraždících rostlinách. Nechají se zbaštit, a pak zaútočí. Rostlinných nebezpečí, která na kočky číhají v bytě i na zahradě, je až překvapivě mnoho.

 • Naježený myšák Mickey

  11:09 do playlistu

  Naježený myšák Mickey
  Až uvidíte myš bodlinatou, pochopíte, kde se inspiroval Walt Disney. Tato myška se pozná nejen podle bodlinek na zádech, ale i podle velkých kulatých uší. Není zdaleka tak kamarádská jako filmoví Mickey a Minnie, zato dokáže překvapit. V Keni byl jen před pár lety objeven nový druh, který není ještě ani vědecky popsán. A my už ho máme v Máte mě!

Přehrát vše