iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
1. 6. 2011
19:50 na ČT2

1 2 3 4 5

0 hlasů
919
zhlédnutí

Kultura s Dvojkou

Finalisté Essl Art Award — Krasavice Interkontinentální – „Arte et Marte“ — Festival Žižkov sobě — Prague Fringe

14 min | další Publicistika »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Finalisté Essl Art Award

  0:41 do playlistu

  Finalisté Essl Art Award
  Padesát mladých umělců ze všech uměleckých škol v České republice se letos přihlásilo do národního kola soutěže Essl Art Award. Mezinárodní porota vybrala za vítěze Josefa Bareše a Romana Štětinu. Díla deseti finalistů vystavuje galerie Staroměstské radnice.

 • Krasavice Interkontinentální – „Arte et Marte“

  3:32 do playlistu

  Krasavice Interkontinentální – „Arte et Marte“
  Padesát mladých umělců ze všech uměleckých škol v České republice se letos přihlásilo do národního kola soutěže Essl Art Award. Mezinárodní porota vybrala za vítěze Josefa Bareše a Romana Štěrbu. Díla deseti finalistů vystavuje galerie Staroměstské radnice.

 • Festival Žižkov sobě

  7:12 do playlistu

  Festival Žižkov sobě
  Žižkov sobě - to je název pestrého městského festivalu, který právě odstartoval. Odehrává se především na veřejných prostranstvích třetího pražského obvodu a trvat bude do konce června. O letošním ročníku festivalu si budeme ve studiu povídat s jeho organizátorem Lubomírem Schmidtmajerem.

 • Prague Fringe

  10:45 do playlistu

  Prague Fringe
  Prague Fringe je přehlídka toho nejlepšího z anglicky mluveného alternativního divadla. V klubových scénách Malé Strany představuje letos své umění 39 souborů převážně z Velké Británie, ale také z Austrálie, Spojených států, Japonska, Nizozemí nebo Kanady. O dekády mladší bratr slavného edinburského festivalu přišel do Prahy přesně před deseti lety.

Přehrát vše

Související