Kultura s Dvojkou

1. červen 2011

15 minut
Kultura s Dvojkou

1. červen 2011

Obsah dílu

Finalisté Essl Art Award — Krasavice Interkontinentální – „Arte et Marte“ — Festival Žižkov sobě — Prague Fringe

Části dílu

00:41
Finalisté Essl Art Award
  Padesát mladých umělců ze všech uměleckých škol v České republice se letos přihlásilo do národního kola soutěže Essl Art Award. Mezinárodní porota vybrala za vítěze Josefa Bareše a Romana Štětinu. Díla deseti finalistů vystavuje galerie Staroměstské radnice.
  03:32
  Krasavice Interkontinentální – „Arte et Marte“
   Padesát mladých umělců ze všech uměleckých škol v České republice se letos přihlásilo do národního kola soutěže Essl Art Award. Mezinárodní porota vybrala za vítěze Josefa Bareše a Romana Štěrbu. Díla deseti finalistů vystavuje galerie Staroměstské radnice.
   07:12
   Festival Žižkov sobě
    Žižkov sobě - to je název pestrého městského festivalu, který právě odstartoval. Odehrává se především na veřejných prostranstvích třetího pražského obvodu a trvat bude do konce června. O letošním ročníku festivalu si budeme ve studiu povídat s jeho organizátorem Lubomírem Schmidtmajerem.
    10:45
    Prague Fringe
     Prague Fringe je přehlídka toho nejlepšího z anglicky mluveného alternativního divadla. V klubových scénách Malé Strany představuje letos své umění 39 souborů převážně z Velké Británie, ale také z Austrálie, Spojených států, Japonska, Nizozemí nebo Kanady. O dekády mladší bratr slavného edinburského festivalu přišel do Prahy přesně před deseti lety.
     Přehrát celé video
     Stopáž15 minut
     Další díl
     2. červen 2011

     Napište nám