iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
4. 3. 2011
20:00 na ČT2

1 2 3 4 5

9 hlasů
1098
zhlédnutí

Kultura s Dvojkou

Výstava Barvy Indie — Karneval Praha — Výstava O koních, o smrti a jiných lidech — Režisér Radim Špaček a producent Vratislav Šlajer

15 min | další Publicistika »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Výstava Barvy Indie

  0:40 do playlistu

  Výstava Barvy Indie
  Indie - to jsou lidé, barvy a vůně. Svoji touhu zachytit prchavé momenty života magického subkontinentu naplnil fotograf Jan Foltán. Výsledkem pětitýdenní cesty je výstava Barvy Indie v prostorách Ekotechnického muzea v Praze.

 • Karneval Praha

  4:09 do playlistu

  Karneval Praha
  Zajímá vás, jak vypadal karneval ve svém zlatém období? Chcete vidět věrnou rekonstrukci tanců a pěveckých vystoupení 18. století? Ochutnávku toho nejzajímavějšího připravili organizátoři projektu Karneval Praha v Clam-Gallasově paláci.

 • Výstava O koních, o smrti a jiných lidech

  7:19 do playlistu

  Výstava O koních, o smrti a jiných lidech
  Masopusty jsou lidovou formou karnevalu. Masopustní veselí ovládne o víkendu řadu obcí v celé České republice. Kultura s Dvojkou připravila pozvánku do středočeských Roztok, kde se masopustní veselice pořádá už po třinácté. Každoročně ji dokumentuje fotografka Markéta Luskačová. Její výstava "O koních, o smrti a jiných lidech" je v aktuální nabídce Středočeského muzea v Roztokách.

 • Režisér Radim Špaček a producent Vratislav Šlajer

  10:49 do playlistu

  Režisér Radim Špaček a producent Vratislav Šlajer
  Celkem pět ze sedmi nominací na Ceny české filmové kritiky získal koprodukční film České televize Pouta. Nebývalý úspěch vyvolal velký zájem o snímek režiséra Radima Špačka. Výsledkem tohoto zájmu je obnovená premiéra filmu, který se bude promítat ve více než čtyřech desítkách kin v celé České republice. Režisér Radim Špaček a producent Vratislav Šlajer budou hosty ve studiu.

Přehrát vše

Související