iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
14. 1. 2012
12:32 na ČT24

1 2 3 4 5

0 hlasů
1843
zhlédnutí

Kulturama

Čarokrajné Národní — Soudobá hudba dětem — Černá ostravská slunce — LOMO-mánie — Film roku 2011

25 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Čarokrajné Národní

  1:15 do playlistu

  Čarokrajné Národní
  V pražském Národním divadle se chystá premiéra opery pro děti i dospělé Čarokraj. O výročním zasedání mytologických bytostí, které začíná ve sklepení ND a postupně se propracovává i na jeviště, jsme přímo v podzemí hovořili s režisérem Petrem Formanem, skladatelem Markem Ivanovičem a scénografkou a autorkou kostýmů Andreo Sodomkovou.

 • Soudobá hudba dětem

  10:26 do playlistu

  Soudobá hudba dětem
  Soudobá vážná hudba lidi často odrazuje, protože ji nerozumějí ? neprojde filtrem jejich stereotýpů vnímání. Děti jsou na tom mnohem lépe, protože tyto bariéry nemají. Jak děti vnímají skladby pátého ročníku soutěže o nejlepší soudobou skladbu roku Nuberg?

 • Černá ostravská slunce

  16:01 do playlistu

  Černá ostravská slunce
  Česká meziválečná moderna se představuje v Ostravě. Na výstavě Černá slunce v Galerii výtvarného umění v Ostravě uvidíte díla Toyen, Štýrského, Janouška, Zrzavého, Šímy. Podle kritiků jedna z nejlepších českých výstav posledních let!

 • LOMO-mánie

  19:04 do playlistu

  LOMO-mánie
  Mladí lidé se zamilovali do nedokonalosti. Staré ruské fotoaparáty značky LOMO jim dávají možnost fotit opět s překvapením. Nová mánie je na světě.

 • Film roku 2011

  23:18 do playlistu

  Film roku 2011
  Těsně před udílením českých Cen filmové kritiky jsme se ptali, jaký je podle vás nejlepší český a zahraniční film loňského roku?

Přehrát vše