Zpravodajství Brno

Volejbalisté Brna loupili v Benátkách

Benátky - Třináctý hrací den ligy volejbalistů nabídl utkání Benátek nad Jizerou s Brnem. V napínavém střetnutí se vedení po prvním setu, jenž se protáhl až do tie-breaku, ujali domácí. Postupně se však začala projevovat kvalita Brňanů, kteří potvrdili své postavení celku ze širší špičky ligové tabulky.

Brněnské bloky zůstaly pevné

Následující dva sety přesvědčivě patřily právě Brnu, v tom čtvrtém se však domácí zmátořili a povedlo se jim zápas přivést až k napínavému vyvrcholení v pátém setu. V něm Brno těsně zvítězilo poměrem 15:13 a odváží si z Benátek plný bodový zisk.

V tabulce brněnští volejbalisté poskočili na páté místo, naopak Benátky zůstávají na deváté příčce. Zlín se drží na čtvrté pozici.